بنر

بنر
انگلیس و جاذبه گردشگری

بانکی دات آی آر : این منطقه از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز  مهمترین و عمده‌ترین جزء تشکیل‌دهندهٔ کشور بریتانیا است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ایو کشور فرانسه جدا می‌کندانگلستان یک محل عالی برای بازدید مسافرانی است که اولین و یا چندمین سفر خود به خارج از کشور را تجربه می‌کنند. این تا حدودی به دلیل است که موانع زبان برای کسی که به زبان انگلیسی صحبت می کند وجود ندارد، هر چند که در اینجا می‌توانید زبان‌هایی از سراسر جهان را بشنوید. بازدید کنندگانی در اولین مسافرت خود هستند ممکن است بخواهند که فقط به بازدید مکان‌های برجسته بروند، مانند وست مینستر ابی و یا خرید در نایتسبریج در لندن و شاید بازدید از یک شهر دانشگاهی و یا استون هنج. برخی بازدید کنندگان ممکن است پیاده روی در صحراها، بررسی گوشه‌ها و مخفیگاه‌های روستاهای زیبا، و یا کاوش میراث انگلیسی خود را انتخاب کنند. با وحود بهترین مکان‌ها برای بازدید در انگلستان، آن برای همه چیزی ارائه می‌دهد

10 تا از جاذبه گردشگری انگلیس:

برایتون

برایتون در ساحل ساسکس از اواسط قرن ۱۹ به یک تفریحگاه ساحلی محبوب تبدیل شده است. بخش عمده ای از محبوبیت آن به دلیل نزدیکی به لندن است که با داشتن مسافران روزانه خود بسیار محبوب است. بخش ساحلی دارای خانه‌های قدیمی ویکتوریایی دلپذیر است که امروزه امکانات رفاهی توریستی را ارائه می‌کند. بازدید کنندگان علاقه مند به پیاده روی بر روی کاخ اسکله معروف و یا تحسین باغ سنتی انگلیسیی هستند. این شهر دارای یک زندگی پر جنب و جوش شبانه است، و همچنین خانه بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران است.

لیک دیستریکت

لیک دیستریکت در کامبریا در شمال غربی انگلستان خانه بزرگترین پارک ملی کشور است. منطقه کوهستانی برای پیاده‌ روی و کوه نوردی شناخته شده است. این یک مقصد توریستی محبوب است که بیش از ۱۵ میلیون بازدید کننده در سال را به خود جذب می‌کند. این پارک دارای مرتفع‌ترین کوه‌ در انگلستان است. Scafell Peak، و همچنین.

سنت ایوس

سنت ایوس در ساحل واقع شده است که اگر چه یک شهر سابق ماهیگیری است اما هنوز هم تنها بندر در کورنوال جنوب شرقی انگلستان را دارد. امروزه این شهر زیبا تقریبا ۱۲۰۰۰ نفر جمعیت دارد که یک تفریحگاه تعطیلات محبوب است و در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به عنوان بهترین شهر ساحلی انگلستان انتخاب شد. کفش پیاده روی راحت برای رسیدن به تپه، خیابان‌های باریک سنگ فرش شده ضروری است.

باث

باث نام خود را به این دلیل گرفته است که توسط رومیان در ۶۰ میلادی، به دلیل چشمه‌های آب گرم در اینجا حمام‌هایی ساخته‌اند. این شهر اوج محبوبیت خود را در سال جورجیایی به دست آورد زمانی که ثروتمندان در اینجا برای چشمه های معدنی می‌آمدند. علاوه بر مشهور بودن به خاطر آب، شهر همچنین یک نمونه عالی از معماری جورجیایی است.

کمبریج

کمبریج یک شهر تاریخی است که در حدود ۸۰ کیلومتری شمال لندن قرار دارد و خانه دانشگاه کمبریج، یکی از دانشگاه‌های برتر در جهان است. دانشگاه در سال ۱۲۰۹ تاسیس شد. دانش آموزان خود حدود ۲۰ درصد از ۱۲۳۰۰۰ جمعیت شهر را تشکیل می دهند. پس از تور دانشگاه، مسافران ممکن است برای قایق سواری به River Cam بروند، از مجموعه عظیمی از آثار باستانی موزه فیتزویلیام بازدید کنند، و یا در سراسر پل ریاضی که برخی ادعا می کنند بهتر از پل‌های ونیز است پیاده روی کنند

ساحل ژوراسیک

شکارچیان فسیل ممکن است مایل به ایجاد یک خط مستقیم برای ساحل ژوراسیک باشند که یک بخش در جنوب انگلستان است که تقریبا از بورنموث تا اکسموث است. قدمت صخره‌ها به ۱۸۵ میلیون سال پیش باز می‌گردد زمانی که قاره‌ها از یکدیگر جدا شدند. موزه‌ها در طول مسیر هر منطقه را توضیح می‌دهند. Charmouth بهترین مکان برای پیدا فسیل است. شکارچیان فسیل و همه بازدید کنندگان باید زمانی را برای پیاده روی در سواحل و یا بازدید از شهرهای کوچک جذاب در طول راه تعیین کنند.

آکسفورد

قدمت آکسفورد به ساکسون انگلستان برمی گردد هنگامی که آن به عنوان Oxenaforda و یا مکانی که در آن گاوها از رودخانه عبور می‌کرد، شناخته می‌شد. امروز آن به عنوان قدیمی ترین دانشگاه در جهان انگلیسی زبان‌ها شناخته می‌شود، که قدمت به قرن ۱۲ باز می‌گردد. این شهر جنوب شرقی انگلستان، مرکز شهرستان آکسفوردشایر است، همچنین دارای بقایای قلعه نورمن و کلیسای جامع مسیح که یک کلیسای کوچک کالج است و کلیسای جامع قرار گرفته در یکی از ساختمان است. از آنجا که دانش آموزان از سراسر جهان برای تحصیل به اینجا می‌آیند، آکسفورد شهر تنوع قومی فراوان است.

یورک

یورک شهر محصور شده با میراث غنی است که در محل تلاقی رودخانه‌های اوس و فاس واقع شده‌ است. بسیاری از مناظر هیجان انگیز برای جلب توجه بازدید کنندگانی به رقابت می‌پردازند که آنها در امتداد خیابان های سنگ فرش شده در شهر قدم می‌زنند. یکی از نشانه‌های شهر، یورک مینیستر است. این محل فرماندهی کلیسای جامع با آثار قابل توجهی از هنر پر شده است. برج قرون وسطی کلیفورد که توسط ویلیام فاتح ساخته شده بود و توسط هنری سوم در قرن ۱۳ بازسازی شد، منظره‌ای بزرگ برای نمای پانوراما در اطراف شهر است.

استون هنج

استون هنج یکی از محبوب ترین مکان‌ها برای بازدید در انگلستان است که یک بنای تاریخی ماقبل تاریخ در ویلتشایر است. از حدود ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد، دوران نوسنگی و برنز مردم شروع به آوردن سنگ‌های غول پیکر از ولز و مارلبرو داون کرده‌اند. استون هنج تا ۱۶۰۰ سال قبل از میلاد تکمیل شد. یک سفر به استون هنج بهترین ترکیب با سفر به ماقبل تاریخ اوبیوری تا شمال است، که حتی یک دایره سنگی بزرگتر دارد که با محدودیت کمتر و گردشگران کمتر است.

هنگامی که زمان توصیف لندن می‌آید هر توضیحی مبالغه نیست. لندن پایتخت انگلستان و بریتانیا است. این شهر شلوغ تاریخی شخصیت دار از کلیسای وستمینستر تا کاخ باکینگهام است. خرید از نایتسبریج تا خیابان کارنابی، سوار شدن در اتوبوس قرمز دو طبقه و مترو که آن به طور مداوم به یاد آور mind the gap است. لندن همچنین برای تئاتر زنده معروف است که لازم است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

► اسپانیا و جاذبه گردشگری
کوبا و جاذبه گردشگری ◄

 
پابلیکا
بنر

افراد حاضر

ما 981 مهمان آنلاین داریم