قیمت بلیط هواپیما ۱۴ درصد کاهش یافت

يكشنبه ، 31 شهریور 1398 ، 09:41
دبیر انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی از کاهش ۱۴ درصدی قیمت بلیط هواپیما در جدول جدید پروازهای داخلی نسبت به جدول نرخ مسیرهای پروازی در آذر ۹۷ خبر داد.

مقصود اسعدی سامانی درباره جدول نرخ پروازهای داخلی که از ۲۱ شهریور اجرایی شده است، گفت: بر اساس بررسی های انجام شده، قیمت های جدید پروازهای داخلی در مقایسه با نرخ های آذر ماه گذشته در ۶۰ مسیر پروازی پرتردد، حدود ۱۴ درصد کاهش یافته است.

وی با اشاره به این که شرکت های هواپیمایی به نرخ های جدید پایبند بوده و آن را رعایت میکنند، تصریح کرد: انجمن شرکت های هواپیمایی ۱۶ سایت فروش بلیت هواپیما را که نرخ های آن ها بالاتر از نرخ های اعلامی ایرلاین ها بوده به سازمان هواپیمایی کشوری معرفی کرده است.

وی با یادآوری این که سازمان هواپیمایی کشوری نیز این سایت ها را برای برخورد قانونی به قوه قضاییه معرفی کرده است درباره وضعیت ایرلاین ها گفت: شرکت های هواپیمایی در شرایط سختی به سر می برند و فعالیت در این وضعیت برای آن ها دشوار است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان این که در این شرایط تامین قطعه و موتور برای ایرلاین ها بسیار سخت است، افزود: با آن که مبالغ مربوط به خرید قطعات و موتور توسط شرکت های هواپیمایی پرداخت شده، اما امکان ورود آنها به کشور وجود ندارد.


► چطور برای سفر پول پس انداز کنیم؟
خرید بلیط چارتر، مزایا و معایب آن ◄

بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر