ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از امروز

چهارشنبه ، 5 بهمن 1390 ، 12:10

 


ثبت نام از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز(چهارشنبه 5 بهمن) آغاز می‌شود.
معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی  با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان تا 15بهمن ادامه دارد گفت: ثبت نام در این آزمون از طریق پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی www.azmoon.org صورت می گیرد.

مهرادفر افزود: هزینه ثبت نام در دوره‌ های کارشناسی ارشد با آزمون33 هزار تومان و هزینه ثبت نام در دوره‌های بدون آزمون10هزار تومان است.

وی با بیان اینکه داوطلبان به دو روش می‌توانند هزینه ثبت نام را بپردازند گفت: داوطلبان می‌توانند با کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، از طریق پایگاه اینترنتی یاد شده هزینه ثبت نام را پرداخت و کارت اعتباری ثبت نام را خریداری کنند.

مهرادفر افزود: همچنین داوطلبان می توانند از طریق خودپردازهای بانک ملی در سراسر کشور برای تهیه کارت اعتباری ثبت نام، اقدام کنند.

وی اضافه کرد: شرایط پذیرش داوطلبان در دوره ‌های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای آزمون درج شده است.

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در این آزمون، مواد و ضرایب دروس امتحانی، رشته‌ ها و گرایش‌های مختلف در مجموعه امتحانی تجمیع شده است و داوطلبان مستقل از گرایش انتخابی ، به مجموع سؤالات یکسان پاسخ خواهند داد.

وی افزود: عناوین مجموعه‌ های امتحانی، مواد و ضرایب دروس این آزمون در پایگاه اینترنتی به نشانی www.azmoon.net درج شده است.

معاون اجرایی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این آزمون  21 تا 23 اردیبهشت 1391برگزار می شود.

واحدمرکزی خبر

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

► لیست دانشگاههای معتبر و نامعتبر قرقیزستان
تصویری/ شب های پر استرس امتحان در خوابگاه ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر