تسهيلات کسب و کار بانک سامان
هر فرد حقيقي داراي مجوز شغلي معتبر و رسمي از مراکز ذيصلاح و معتبر ميتواند با مراجعه به يکي از شعب بانک سامان، ضمن افتتاح حساب و استفاده از خدمات حسابهاي جاري جهت مراودات مالي خود از خدمات اعتباري اين بانک جهت تامين سرمايه و رفع نيازهاي مالي خود اقدام نمايد.
اعطاي تسهيلات در بانک سامان با توجه به توان مالي و اعتباري مشتريان و در قالب عقود بانکداري اسلامي از قبيل مضاربه، مضاربه عام (سرمايه در گردش)، مشارکت مدني، فروش اقساطي و غيره و پس از اعتبار سنجي مشتريان، صورت مي پذيرد.
از مهمترين تسهيلات قابل پرداخت براي صاحبان مشاغل، تسهيلات مضاربه عام (اعتبار در حساب جاري) مي باشد. اين تسهيلات به منظور تامين فوري منابع مالي مورد نياز مشترياني که در امر خريد و فروش کالاهاي مختلف در دوره هاي زماني متعدد فعاليت دارند و به صورت اعتبار در حساب جاري قابل پرداخت مي باشد. عامل مي تواند پس از هر واريز وجهي (حاصل از فروش) تا قبل از سررسيد قرارداد، مجددا و به دفعات از تسهيلات استفاده نمايد. به عبارتي اينگونه تسهيلات در طول مدت قرارداد و در صورت بازپرداخت تمام يا بخشي از تعهدات قابل ترميم خواهد بود. حداکثر مدت قراداد مضاربه عام 6 ماه و در صورت تسويه کامل در پايان هر دوره قابل تجديد براي يک دوره 6 ماهه ديگر خواهد بود.► وام مشارکت مدنی خرید محل کار بانک سرمایه
تسهيلات به بنگاه هاي كوچك بانک توسعه صادرات ◄

 
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 167 مهمان آنلاین داریم