بنر

بیمه ملت یک ماه فرصت دارد تا ابهامات مورد نظر بورس را رفع کند

شنبه ، 8 مرداد 1401 ، 17:17
شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شرکت بیمه ملت برای رعایت دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار، یک ماه فرصت داد.

به  گزارش بانکی به نقل از اخباربانک، شرکت بورس در اطلاعیه ای که از طریق سامانه کدال منتشر شده است اعلام کرد که با توجه به عدم رعایت مفاد ماده 38 دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران ( عدم رعایت الزامات ماده 7دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس اوراق بهادار تهران) از سوی شرکت بیمه ملت، به اعطای فرصت یک ماهه به ناشر (تا تاریخ 30 مردادماه 1401) برای رعایت موارد فوق اقدام کرده است.


بر اساس این گزارش، شرکت بورس در اطلاعیه قبلی خود با موضوع عدم پاسخگویی ناشر در خصوص علت تخطی از الزامات دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار با توجه به ماده 38 دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران، در نامه شماره 926190 مورخ1401/06/31 موارد معوق اطلاع رسانی و لزوم افشای فوری آن را به شرکت بیمه ملت گوشزد کرده ولی باوجود پیگیری‌ های انجام شده، پاسخی از ناشر در خصوص دلایل وقوع و زمان بندی اصلاح آن دریافت نکرده بود. 


بر این اساس، به استفاده کنندگان از سهام ملت( بیمه ملت) توصیه کرده بود که این موضوع را در تصمیم گیری های خود لحاظ کنند.


دریافت وام ۲۰۰ میلیونی با وثیقه اوراق بورسی و سهام ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط

حمایت بانک تجارت از تامین مالی طرح جامع شرکت پالایش نفت تبریز


مدیرعامل بانک تجارت دردیدار با مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز بر لزوم حمایت از تامین مالی طرح جامع این مجموعه تاکید کرد.


مدیرعامل بانک تجارت دردیدار با مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز بر لزوم حمایت از تامین مالی طرح جامع این مجموعه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار، دردیدار با باقری مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز در مجموعه تاریخی بانک تجارت واقع در میدان امام خمینی که با حضور حسین زاده مدیر شعب آذربایجان شرقی برگزار شد، با تاکید بر لزوم حمایت از تامین مالی طرح جامع این مجموعه گفت: بانک تجارت از دیرباز با حمایت از بخش انرژی همواره جزو بانک‌های اول این صنعت محسوب می‌شده است و با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص مالی همسو با برنامه‌ها و پروژه‌های این شرکت‌ها در مسیر سودآوری و تحق اهداف آن‌ها حرکت می‌کند.


وی با اشاره به همکاری دیرینه بانک تجارت با حوزه نفت و انرژی گفت: نگاه بلند مدت بانک تجارت و حمایت از صنعت نفت، گاز و پتروشیمی در سال‌های اخیر با نگاه تخصصی به این حوزه‌ها همراه بوده و توانسته در قالب طرح‌های ویژه مانند گشایش اعتبارات اسنادی داخلی، صدور ضمانت نامه، تنزیل LC داخلی این همکاری‌ها را تداوم بخشد.


مدیر عامل بانک تجارت ادامه داد: همکاری با بخش‌های مختلف حوزه نفت و انرژی همواره جزو اولویت‌ها و برنامه‌های اصلی بانک محسوب می‌شود. بانک تجارت با وجود تحریم‌های بین المللی خود را موظف می‌داند در کنار شرکای تجاری خود و همسو با اهداف این مجموعه‌ها گام بردارد.


مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز با اشاره به تجربه همکاری بانک تجارت با شرکت‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی گفت: بیشترین حجم فعالیت‌های اعتباری شرکت، به بانک تجارت تعلق دارد و مدیران و کارشناسان بانک همواره با مشاوره‌های خود این مجموعه را همراهی می‌کنند.

بنر