بنر

اخبار

طبق مصوبه هیات دولت تنها رمز ارزهای استخراجی در داخل کشور طبق ضوابط می تواند مورد استفاده قرار گیرد و از این رو معامله‌ی دیگر رمز ارزها مجاز..

 


رشد قیمت مسکن در چندسال گذشته باعث شده دولت با افزایش میزان تسهیلات بانکی شرایط را برای خانه‌دار شدن مردم هموار کند اما آن طور که پیداست ارائه این تسهیلات بیشتر نقش مُسکن موقت برای کاهش درد مزمن قیمت مسکن را دارد.


 

ابتدا قرار بود سهامداران وام ۷ تا ۱۴ میلیون تومانی دریافت کنند اما مسئولان این مبالغ را تکذیب کردند و گفتند این وام معادل ۵۰ درصد ارزش سهام است...

 


در ادامه این مطلب ما به مواردی اشاره کرده ایم که با وجود شیشه می تواند برای شما بسیار کاربردی تر و البته زیباتر به نظر بیاید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا با قسمت‌های مختلفی از ساختمان با نمای شیشه ای آشنا شوید.


 

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که نقشه بازار بورس چیست؟ چگونه می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد؟ کاربرد های نقشه بازار بورس چیست؟

 

ن «کریپتوکارنسی» (Cryptocurrency) هم می‌گویند، نوعی پول مجازی و دیجیتالی به‌شمار می‌رود که برای انجام مبادلات و طبق پروتکل‌های...

 

بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۶ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۸ ارز کاهش و ۳۱ ارز افزایش یافت. نرخ ۷ ارز نیز ثابت ماند.

 

بر اساس اعلام صرافی ملی، هر  دلار آمریکا امروز به نرخ ۲۳ هزار و ۹۹۴ تومان و هر یورو ۲۸ هزار و ۶۲۶ تومان به فروش می‌رسد. 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر