بنر

اخبار

حالی که وام خرید مسکن توانایی چندانی به قدرت خرید مسکن خانوارها نمی افزاید، اما برای دریافت آن خانواده ها می بایست...

 


ترکیه اسمی است که با شنیدنش فکرتان فقط به سفر و گردش می‌افتد. این اسم دیگر برای هیچ کس غریبه نیست؛ بسیاری از مردم از آن خاطره دارند و برایشان یک سفر خارجی جذاب و هیجان‌انگیز معنی می‌دهد.


 

توجه به پیش‌بینی بانک مرکزی از وضعیت نقدینگی در بازار بین‌بانکی، موضع عملیاتی بانک مرکزی در این هفته استمرار جذب نقدینگی بود..

 

 بانک صادرات ايران گفت: بانک صادرات ایران به درآمدهای عملیاتی پایدار رسیده است. دارايي‌هاي بانک به ۵۲۰ هزار ميليارد ...

 

در حالی که وام خرید مسکن توانایی چندانی به قدرت خرید مسکن خانوارها نمی افزاید، اما برای دریافت آن خانواده ها می بایست تا...

 

درحالی با تصمیم دولت،‌ تمامی ادارات استان‌های تهران و البرز از فردا تا یک‌شنبه هفته آینده تعطیل شدند که هنوز تکلیف بانک‌ها مشخص نیست...

 


بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده در کشور ما، همواره بازاری داغ و پررونق است. به دلیل بالا بودن قیمت خودروهای صفر، تمایل بازار برای خرید ماشین دست دوم، بیشتر می‌شود. به علاوه بسیاری از افراد معتقدند که خرید خودروی دست دوم منطقی‌تر است چون خودرو افت اولیه خود را داشته و به قیمت واقعی خود نزدیک می‌شود.


 


نسل اول تویوتا یاریس در سال ۱۹۹۹ به بازارهای جهانی راه یافت و تا‌کنون در سه نسل روانه بازار شده است. نسل اول تویوتا یاریس در دو کلاس سدان و هاچ‌بک تولید و به بازارهای جهانی عرضه شد. این نسل از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۰۵ روی خط تولید تویوتا قرار داشت، تا اینکه در این سال نسل دوم جایگزین آن شد.


 

تهران- ایرنا- بانک مرکزی امروز (یکشنبه، ۲۰ تیرماه) نرخ رسمی ۴۶ ارز عمده و اصلی را اعلام کرد که نرخ همه ارزها با توجه به تعطیلی بازار جهانی ثابت ماند.

 

کاهش این نرخ در صورتی منجر به کاهش سود بانکی می‌شود که کاهش نرخ در بازار بین بانکی پایدار باشد.

 

بازار سرمایه امروز برخلاف روز گذشته، روندی صعودی داشت؛ به طوری که شاخص کل بورس بیش از ۱۴ هزار واحد افزایش داشت.

 

بانک زامبی، نهاد مالی ورشکسته‌ای است که صرفا با استفاده از حمایت‌های دولتی امکان ادامه فعالیت دارد.

 

بیت‌کوین اولین ارز دیجیتالی بود که در دنیای پسا اینترنت آغازگر جریان غیرمتمرکزسازی شد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر