بنر

درس بزرگی از گلدن گلوب+تصویر

پنجشنبه ، 29 دی 1390 ، 08:42

برای رسیدن به بزرگی کافیست بزرگ باشی. البته مسلما مقصود گوینده این سخن بزرگی حجم و اندازه نبوده ! دلیل اثباتش هم هزاران فرد کوچک اندامی است که در دنیای ما با بزرگی زندگی می کنند و بعضا شاهکارهایی هم خلق کرده اند.


پیتر دینکلیج که در مراسم گلدن گلوب امسال جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به خاطر بازی در سریال کوتاه بازی تاج و تخت یا" games of thrones"دریافت کرد نمونه بارز این امر است.

این آقای کوچک یا بهتر بگویم بزرگ مرد کوچک به سختی به یک متر می رسد اما در بازیگری ید طولایی دارد و پس از چندین سال تلاش امسال موفق شد جایزه بگیرد.


تماشا کردن سریال بازی تاج و تخت  اعصاب پولادین می خواهد، مخصوصا برخی از صحنه های زد و خورد آن که تماشایش برای هرکسی امکان  پذیر نیست.

 

 

 

از لحاظ بازیگری، «پیتر دینکلیج» با آن‌که کوتاه‌قامت‌ترین عضو گروه بود، یک سر و گردن از همه بالاتر ایستاده‌ است و بسیار هوشمندانه نقش تایرون را ارائه می‌دهد، از این رو به حق شایسته در یافت این جایزه است.


اگر به بازیگران چشم رنگی سینمای ما برنخورد این روزها خیلی ها تصور می کنند بازیگری مساوی با چشمان رنگی ,پوست روشن و به طور کلی تیب آرتیستی است، اما پیتر به همه ثابت کرد که هنوز هم هیچ چیز نمی تواند جای هنر و استعداد را بگیرد.

پیتر31 ساله مرد خانواده است و در انتظار فرزندش می باشد. همسر وی ازکارگردانان تئاتر است. پیتر در سال 1995 برای فیلم زندگی درفراموشی مورد تحسین منتقدین قرار گرفت. وی در این فیلم نقش انسانی که در محدودیت های فراوانی زندگی می کند را بازی کرده بود.

دیکلیچ در سال 2011 نیز به خاطر بازی در سریال بازی تاج و تخت برنده جایزه امی گردید.

دینکلیج پس از دریافت جایزه اش از انسان کوتاهی سخن گفت که توسط عده ای مورد ضرب و جرح قرار گرفته و پس از آن قادر به راه رفتن نیست. این بازیگر آمریکایی این فرد را به عنوان الگوی خود معرفی کرد و اعلام داشت از او الهام گرفته است.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

► استخدام های استان فارس - 28 دی 90
درخت دریا، ایده ای برای مبارزه با آلودگی ها + عکس ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر