بنر

روزانه 3 آیفون و 3 آی پد برای کاربران نت بانک سامان

سه شنبه ، 11 بهمن 1390 ، 16:05

بانک سامان به مناسبت فرارسیدن سی‌وسومین سالروز فجر انقلاب، از 12 تا 22 بهمن روزانه سه دستگاه آی‌فون و سه دستگاه آی‌پد  بین کاربران نت‌بانک سامان  قرعه کشی خواهد کرد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از اداره روابط عمومی ‌بانک سامان، در این طرح تمام کاربرانی که روزانه یک بار به نت‌بانک سامان وارد شوند شانس شرکت در قرعه‌کشی و برنده شدن 60 دستگاه آی‌فون و آی‌پد را در روزهای 12 تا 22 بهمن خواهند داشت.

بر اساس این گزارش، این قرعه کشی شامل حال تمامی مشتریانی  که در بانک سامان حساب دارند خواهد شد از این رو افراد فاقد رمز نت بانک می‌توانند با مراجعه به تمامی شعب بانک اقدام به دریافت رمز نت بانک و شرکت در قرعه کشی کنند. افراد فاقد حساب در بانک سامان نیز می توانند پس از افتتاح حساب رمز نت بانک خود را از شعبه دریافت کنند و با ورود به نت بانک در قرعه کشی شرکت کنند.

بر طبق شرایط اعلام شده برای برنده شدن نیازی به ورود مکرر نیست و در هر روز یک بار ورود برای شرکت در قرعه کشی کافی است. گفتنی است، نت‌بانک سامان در راستای سه اصل سرعت، اعتماد و راحتی، با امکاناتی جدید از نیمه آذر ماه سال جاری جایگزین اینترنت بانک سامان شده است.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================


► استخدام های استان فارس-قسمت دوم
استخدام يك سازمان اداري در تهران(تا 20 بهمن 90) ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر