بنر

حضور گروه مالی سامان در ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

دوشنبه ، 11 ارديبهشت 1391 ، 14:13

 

بانک سامان به همراه دیگر شرکت‌های عضو گروه مالی سامان در ششمین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک و بیمه تهران حضور فعالی خواهد داشت.

به گزارش اداره روابط‌عمومی بانک سامان، منصور مومنی مدیر بازاریابی و توسعه مشتریان بانک سامان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: گروه مالی سامان با حضور پرقدرت در این نمایشگاه، انواع محصولات و خدمات خود را برای استفاده فعالان بازارهای پول وسرمایه کشور عرضه خواهد کرد.

مومنی گفت: در مدت برگزاری این نمایشگاه، سه باجه بانک سامان در غرفه‌ اختصاصی بانک و غرفه‌های کارگزاری سامان و کارگزاری مفید به بازدیدکنندگان انواع خدمات و سرویس‌های بانکی را ارایه می‌کنند.

مدیر بازاریابی و توسعه مشتریان بانک سامان با اشاره به جایگاه خدمات بانک سامان در بازارهای سرمایه کشور تصریح کرد: بانک سامان با برخورداری از ظرفیت‌های فنی بالا درارایه سامانه خرید وفروش آنلاین سهام، به‌عنوان بانک عامل و معتمد فعالان بازار سرمایه کشور شناخته می‌شود.

مومنی خاطرنشان کرد: نرم‌افزار "بانکسا" از جمله خدمات ویژه بانک سامان برای فعالان بازار بورس و اوراق بهادار است که در این نمایشگاه، خدمات جدید این نرم‌افزار رونمایی خواهد شد.

مدیر بازاریابی و توسعه مشتریان بانک سامان تاکید کرد: مدیران و کارشناسان گروه مالی سامان شامل بانک سامان، بیمه سامان، کارگزاری سامان، شرکت پرداخت الکترونیک سامان و صرافی سامان در روزهای برگزاری این نمایشگاه، با حضور در سالن 35 پذیرای بازدیدکنندگان ‌و پاسخگوی پرسش‌های مختلف سازمان‌ها، موسسه‌ها، شرکت‌ها و تمام علاقمندان خواهند بود.

گفتنی است، این نمایشگاه که با حضور بانک‌های دولتی و خصوصی، موسسه‌های مالی و اعتباری، شرکت‌های بیمه، کارگزاران بورس و فعالان بازارهای مالی از 19 تا 22 اردیبهشت ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

==================

► درس هایی از بنجامین فرانکلین برای زندگی بهتر
در قاب تصویر/ به افتخار پیانیست چهار انگشتی ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر