اعلام نرخ ثبت‌نام یارانه‌ در کافی‌نت‌ها

شنبه ، 23 فروردين 1393 ، 13:57


نظارت بر اجرای ثبت نام در کافی نت‌های تهران بر عهده اتحادیه است و برای این فعالیت مبلغ 3000 تومان در نظر گرفته شده است.

رییس اتحادیه فن‌آوران رایانه تهران از نرخ‌گذاری برای ثبت نام هدفمندی‌ یارانه‌ها به صورت اینترنتی خبر داد و گفت: با وجود آن که نرخ گذاری ثبت نام اینترنتی صورت گرفته است در سطح شهر مبالغ مختلفی دریافت می‌شود.

سیدمهدی میرمهدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: نظارت بر اجرای ثبت نام در کافی نت‌های تهران بر عهده اتحادیه است و برای این فعالیت مبلغ 3000 تومان در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سطح شهر برخی مسوولان کافی نت‌ها مبالغ 10 هزار تومان در ازای ثبت نام دریافت کرده‌اند که با ورود اتحادیه به این موضوع الباقی پول از سوی مسوولان کافی نت به مردم برگشت داده شده است.

رییس اتحادیه فن‌آوران رایانه تهران در پاسخ به این سوال مبنی بر این که ثبت نام‌های اینترنتی دیگر مانند ثبت مالیات و ثبت نام دانشگاه نرخ گذاری بیشتری برای آن‌ها صورت گرفته است، گفت: ثبت نام یارانه با وجود آن که از سه صفحه برخوردار است اما زمان کمتری نسبت به دیگر ثبت نام‌ها لازم دارد.

میرمهدی یادآور شد: از روز پنجشنبه هفته گذشته بازرسی‌ها در رابطه با ثبت نام یارانه آغاز شده که در کافی‌نت‌های اطراف شهر هزینه 30 هزار تومانی نیز دریافت شده است.

وی همچنین در رابطه با نرخ گذاری سالیانه یادآور شد: نرخ گذاری جدید تا اواسط اردیبهشت ماه عملی خواهد شد و در حال حاضر هزینه هر ساعت استفاده از اینترنت در کافی‌نت‌های تهران 3800 تومان است.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

 

► 10 کاری که نباید در محیط کار انجام دهید
راهکاری برای دور زدن تحریم های بانکی ◄

بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر