بنر

توقف پرسپولیس مقابل ذوبی‌ها

پنجشنبه ، 11 دی 1399 ، 17:17
تیم فوتبال پرسپولیس تهان مقابل حریف خود به تساوی دست پیدا کرد.

به گزارش بانکی به نقل از برنا؛ در جریان دیدار معوق هفته ششم لیگ برتر، تیم فوتبال پرسپولیس تهران از ساعت 15 در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود که این دیدار با تساوی یک-یک به پایان رسید تا امتیازات تقسیم شود.

15 دقیقه نخست این دیدار با بازی هجومی پرسپولیس همراه بود و شاگردان یحیی گل‌محمدی سعی داشتند با طراحی حملاتی در همان دقایق ابتدایی به گل برسند. در دقیقه 17 این دیدار، با استفاده از یک ضربه کرنر توسط احمد نورالهی، توپ روی دروازه ذوب‌آهن ارسال شد و شهاب گردان نتوانست توپ را دفع کند و در ادامه توپ به امید عالیشاه رسید تا این بازیکن گل نخست تیمش را با پای چپ به ثمر برساند. در دقیقه 18، سیامک نعمتی با حرکتی از سمت راست با یک پاس رو به عقب فرصت خوبی را برای پرسپولیس ایجاد کرد اما پاس او را گردان به کرنر فرستاد.

در دقیقه 34، عالیشاه با حرکتی از سمت راست و ارسال توپ روی دروازه ذوب‌آهن فرصت بسیار خوبی برای مهدی عبدی ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن راهی اوت شد.  در دقیقه 36، مهرداد قنبری با استفاده از دست اجازه نداد توپ عبور کند که داور به خاطر این حرکت ضمن اعلام یک ضربه ایستگاهی به سود پرسپولیس، بازیکن ذوب‌آهن را با کارت زرد جریمه کرد و در ادامه احمد نورالهی با استفاده از این فرصت دروازه ذوب‌آهن را هدف قرار داد که با واکنش گرادان توپ راهی کرنر شد. در ادامه هم اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول به پایان برسد.

► یوآیدی در اقدامی جدید احراز هویت سامانه ثنای قوه قضاییه را غیرحضوری کرد
اتفاقی عجیب هنگام انتقال واکسن کرونا ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر