بنر

حمایت 350 میلیاردی بانک کشاورزی از مجتمع تولید ی خوراک دام و طیور سپاهان دانه پارسیان

دوشنبه ، 13 بهمن 1399 ، 16:38

مکمل های خوراک دام و طیور ترکیباتی هستند که به منظور رفع کمبودهای غذایی و هضم و جذب بهتر ترکیبات جیره پایه، در پرورش دام و طیور استفاده می شوند. 

یکی از برندهای برتر تولید کننده خوراک دام و طیور کشور مجتمع تولیدی سپاهان دانه پارسیان است که با دارا بودن خطوط تولید مدرن کنسانتره، پلت و مکمل های غذایی یکی از برترین و مجهزترین مجتمع های تولیدی و تحقیقاتی در زمینه تولید خوراک دام و طیور در خاورمیانه  به شمار می رود و  بانک کشاورزی با پرداخت تسهیلات 350 میلیارد ریالی به مجتمع تولیدی سپاهان دانه پارسیان، گامی دیگر در حمایت از تولید، کارآفرینی و اشتغال برداشته است.


به گزارش بانکی به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، این مجتمع با ظرفیت تولید600هزار تن در سال و ظرفیت اشتغال بیش از 400 نفر به صورت مستقیم در زمینی به مساحت 9600متر مربع در استان اصفهان در شهرک صنعتی مبارکه واقع شده است. از محصولات این مجتمع تولیدی می توان به مکمل های خوراک دام،طیور و آبزیان، کنسانتره خوراک دام و طیور و پیش مخلوط آن و مکمل معدنی طیور اشاره کرد.


این گزارش می افزاید: بانک کشاورزی در راستای تامین مالی تولیدکنندگان بخش دامپروری و تامین سرمایه درگردش صنایع وابسته به این بخش، با اعطای تسهیلات به مبلغ350 میلیارد ریال به کارخانه سپاهان دانه پارسیان، به عنوان  بانک حامی تولید،اشتغال و کارآفرینی ایفای نقش کرده است.


شایان ذکر است از افتخارات شرکت سپاهان دانه پارسیان می توان به  برگزیده به عنوان کارخانه برتر خوراک دام،  دارای گواهینامه بین المللی GMP+،  ، برگزیده به عنوان یکصد برند برتر دارای نشان ملی استاندارد، دارای گواهینامه ثبت اختراع در سال97،  برگزیده به عنوان کارافرین برتر ملی و  برگزیده به عنوان برترین کارخانه خوراک دام، طیور و آبزیان اشاره کرد.

► علی انصاریان درگذشت
میناوند به خاک سپرده شد ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر