بنر

شهرداری نخبگان دانشگاه‌ها را جذب می‌ کند

شنبه ، 13 بهمن 1397 ، 16:04

 

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از بازار کار، عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سالانه ۷ هزار میلیارد تومان هزینه جاری شهرداری تهران است، گفت: شهرداری سال آینده تعدیل نیرو نخواهد داشت و ما به دنبال جذب نخبگان دانشگاه‌های برتر کشور هستیم.
محمود میرلوحی اذعان داشت، درباره تعدیل نیرو در سال آینده در شهرداری و شورای شهر تهران اظهار داشت: شیوه و نحوه استخدام در گذشته که نیروهای پیمانکار را به شهرداری بیاورند و استخدام کنند، ظلم به شهروندان تهرانی و شهرداری بوده است و ما آن شیوه را قبول نداریم.


وی افزود: در حال حاضر ما به دنبال آن هستیم که بخشی از فضای سبز در محلات را خودگردان کنیم و امیدواریم کارها را بتوانیم برون سپاری کنیم.
وی با اشاره به اینکه سالانه ۷ هزار میلیارد تومان هزینه جاری شهرداری تهران است، گفت: این هزینه‌ها به اندازه ۵ وزارتخانه است.
وی تأکید کرد: ما در سال آینده کسی را بیکار نخواهیم کرد، بلکه تغییر روش و تغییر شغل را برای بعضی از نیروهای شهرداری خواهیم داشت.
میرلوحی ادامه داد: شهرداری تهران قصد دارد در سال آینده فقط نیروهای نخبه دانشگاه‌های برتر را جذب کند و اگر غیر از این اتفاق بیفتد، ظلم به شهرداری تهران است. 
وی گفت: بنده متوجه شوم اگر یک نفر را هم  به غیر از این شیوه داخل شهرداری آوردند، برخورد خواهم کرد.

 

بیشتر بخوانیم:

استخدام های روز- 13 بهمن 97

استخدام های روز- 10 بهمن 97

استخدام های روز- 09 بهمن 97

 

 

► چگونگي نوشتن رزومه کاري
پردرآمدترین مشاغل در ایران ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر