بنر

​پرداخت فطریه با اپلیکیشن «صاپ» در «فطر آنلاین»

جمعه ، 24 ارديبهشت 1400 ، 11:45
مشتریان بانک‌ صادرات ایران و دارندگان کارت‌های شتابی دیگر بانک‌ها می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن «صاپ» فطریه و کفاره روزه را مطابق فتوای مراجع معظم تقلید و با مراجعه به سایت فطرآنلاین به صورت بر خط بپردازند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، با افزوده شدن لینک «پرداخت فطریه» به نسخه جدید اپلیکیشن «صاپ»، هموطنان و مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند، بر اساس قوت غالب خود،  زکات فطره و کفاره روزه خود را از طریق نصب این اپلیکیشن به حساب‌ سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام(ره) و موسسه خیریه کهریزک به آسانی واریز کنند.

افراد می‌توانند با انتخاب گزینه «پرداخت فطریه» در فهرست اصلی اپلیکیشن «صاپ» در ابتدا با مشخص کردن اینکه سید هستند یا خیر و قوت قالب خود  اعم از نان یا برنج، قیمت‌های متفاوت فطریه یا کفاره روزه را در اقصی نقاط کشور  تعیین کنند.

در این سامانه، می‌توان از فتاوای مراجع عظام تقلید در این زمینه بهره‌مند شد و  هزینه فطریه به ازای هر نفر قابل تنظیم است.

انتخاب تعداد نفرات برای پرداخت میزان نهایی فطریه و انتخاب تعداد روزها و ماه‌های کفاره روزه از مهمترین امکانات سامانه «فطر آنلاین» است که روش بهتری برای تعیین دقیق میزان این وجوه به دست می‌دهد و در نهایت با انتخاب یکی از سه نهاد حمایتی کمیته امداد امام‌خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و مؤسسه خیریه کهریزک، می‌توان در کمترین زمان ممکن از پرداخت آنلاین و مستقیم به حساب این موسسات از درگاه اینترنتی بانک صادرات ایران مطمئن شد.

مشتریان و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت اصلی بانک صادرات ایران به نشانی: https://apps.bsi.ir، نسبت به نصب این اپلیکیشن اقدام کنند.


► صدور غیرحضوری کارت‌های بانک سامان با اپلیکیشن موبایلت
خدمت جدید بانک رفاه کارگران اعلام شد ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر