مهاجرت بیمه کوثر به نرم‌افزار جامع بیمه‌گری داتین

دوشنبه ، 15 ارديبهشت 1399 ، 11:24
بیمه کوثر از ابتدای امسال به نرم‌افزار جامع بیمه‌گری داتین مهاجرت و بیمه‌نامه‌های خود را از طریق این نرم‌افزار صادر کرد.

پیش از این شرکت بیمه کوثر از نرم‌افزار دیگری برای انجام امور بیمه‌ای در شعب استفاده می‌کرد که با توجه به قابلیت‌های نرم‌افزار بیمه‌گری داتین، مهاجرت نرم‌افزاری را از سال 98 در دستور کار خود قرار داد و تمامی شعب و نمایندگی‌های خود را به نرم‌افزار بیمه‌گری داتین تجهیز کرد.
این پروژه با مهاجرت رشته‌های عمر و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر به راهکار بیمه‌گری داتین کلید خورد و در ادامه داتین توانست سایر رشته‌های بیمه را به‌طور کامل در بیمه کوثر پیاده‌سازی کند.

«تولید، پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزار بیمه‌گری» عنوان قراردادی است که سال 97 میان داتین و بیمه کوثر امضا و بر اساس آن، مقرر شد شرکت داتین در یک دوره زمانی دو ساله، راهکار مورد نیاز بیمه کوثر را طراحی و پیاده‌سازی کند. همچنین پشتیبانی و نگهداری این سامانه از دیگر تعهدات این شرکت است.

طراحی و پیاده‌سازی راهکار بیمه‌گری شرکت‌هایی همچون بیمه پاسارگاد، حکمت صبا و باران از دیگر پروژه‌های داتین در صنعت بیمه است و داتین با اجرای پروژه بیمه کوثر توانست در این عرصه حضور جدی‌تری داشته باشد.► جای خالی نظام بیمه‌ای در جبران خسارت کرونایی مازندرانی‌ها
تعیین تعرفه حق بیمه، بیمه‌نامه مسافرتی ◄

مطالب مرتبط