بنر

گرفتار شدن سارق در دستگاه خودپرداز بانک

يكشنبه ، 24 مرداد 1400 ، 10:09

سارق قصد خالی کردن پول های دستگاه خودپرداز بانک را داشت که در آن گرفتار شد.


 یک سارق هندوستانی که با خیال پردازی قصد خالی کردن یک دستگاه خودپرداز پول را داشت هرگز تصور نمی‌کرد در آن گرفتار شود. «ام یوپندرا روی» ۲۸ ساله که قصد سرقت پول‌های این دستگاه خودپرداز در منطقه «چنای» ایالت تامیل نادو هند را داشت بر اثر گرفتار شدن در آن به راحتی توسط پلیس دستگیر شد.


تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است این سارق را در حالی که در دستگاه عابربانک گیر کرده نشان می‌دهد. در این تصاویر مشاهده می‌شود این سارق تلاش می‌کند که از داخل دستگاه خودپرداز خارج شود، اما تلاش او ناکام می‌ماند. گفته می‌شود روی که ساکن منطقه چامپاران در شرق ایالت بیهار است در یک شرکت تولید خوراک طیور در پارالی واقع در منطقه نمکال کار می‌کرد.


بنا به گزارش پلیس هند، این مرد جوان که تحت تاثیر الکل بود با برداشتن تخته سه لایه که روی دویار پشت دستگاه عابربانک قرار داده شده بود توانست خود را به پشت دستگاه برساند، اما هنگامی که سعی کرد خودپرداز را باز کند ساکنان در نزدیکی محل با شنیدن سر و صدا، پلیس را در جریان سرقت قرار دادند.

ماموران پلیس پس از حضور در محل حادثه با روی که در پشت دستگاه عابربانک گرفتار شده بود مواجه شدند. آن‌ها پس از خارج کردن این سارق، وی را بازداشت کردند. قرار است روی که اکنون در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برد در دادگاه حاضر شود.


► بیانیه پلیس فتا ناجا در خصوص " موضوعات مطرح شده سوپر اپلیکیشن روبیکا "
بزرگ ترین کلاهبرداری های تاریخ ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر