بنر

واریز ماهانه مبالغ خرد و دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه

دوشنبه ، 26 آبان 1399 ، 12:39
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این امکان را فراهم کرده تا با واریزهای مستمر ماهانه، پس از مدت مشخصی بتوانید تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید.

به گزارش بانکی به نقل از ایبنا به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، این بانک برای آن دسته از افرادی که تمایل به استفاده از تسهیلات بانک مهر ایران را داشته، اما در حال حاضر قادر به ایجاد میانگین حساب لازم برای دریافت از تسهیلات نیستند، این امکان را فراهم کرده تا با واریز مبالغ مستمر بر اساس انتخاب خود و در یک بازه زمانی مشخص، در آینده از تسهیلات این بانک بهره‌مند شوند.

 طرح تداوم مهر مناسب چه کسانی است؟

یکی از اقشاری که این طرح می‌توان مناسب حال آن‌ها باشد، افرادی هستند که از تسهیلات این بانک استفاده کرده و حداقل دو سال از بازپرداخت اقساط تسهیلات فعلی ایشان باقی مانده است. همچنین دانشجویانی که حداقل دو سال از زمان تحصیل آن‌ها باقی مانده و تمایل دارند پس از گذشت حداقل ۲۴ ماه و بر اساس واریز مستمر ماهانه به‌اندازه ۲۴ مرحله، از تسهیلات بانک پس از فارغ‌التحصیلی بهره‌مند شوند.

 مزایای طرح تداوم مهر

امکان پس‌انداز مبالغ خرد تا ۶۰ ماه و همچنین استفاده از تسهیلات قرض‌الحسنه با بازپرداخت انتخابی مد نظر حداقل معادل تعداد ماه‌های واریزی و متناسب با میانگین ایجادی، اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه پس از گذشت حداقل ۲۴ ماه از زمان افتتاح حساب و واریز ۲۴ مرحله مبلغ انتخابی برای واریز مستمر ماهیانه و امکان برداشت کل مبلغ اندوخته در سپرده پس‌انداز بلافاصله پس از دریافت تسهیلات مربوطه از جمله مزیت‌های طرح تداوم مهر است. افزون بر این، امکان بهره‌مندی از ۱۰ درصد ضریب بیشتر در مقایسه با تسهیلات امتیازی بانک دیگر مزیت این طرح به شمار می‌رود.

 چگونه در طرح تداوم مهر شرکت کنیم؟

متقاضیان و مشتریان دارنده حساب پس‌انداز یا جاری می‌توانند با شرکت در طرح تداوم مهر، سپرده مرتبط را افتتاح کرده، مدت زمان واریز و مبلغ مورد نظر خود را انتخاب و سپس نسبت به واریز مبالغ مستمر ماهانه خود اقدام کنند. این افراد در پایان مدت زمان انتخابی، از تسهیلات این طرح با کارمزد ۴ درصد بهره‌مند می‌شوند.

برای مثال مشتری بانک مهر ایران که در حال حاضر دارای وام فعال به میزان ۲۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۳۶ ماهه بوده و متقاضی شرکت در طرح تداوم مهر است، در صورت واریز مبلغ مستمر ماهیانه ۴۱۱هزار تومان به مدت ۳۶ ماه به همراه اقساط تسهیلات فعلی، می‌تواند پس از اتمام واریز مبالغ مستمر ماهانه و تسویه تسهیلات قبلی، از ۲۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با بازپرداخت ۴۸ ماهه با کارمزد ۴ درصد بهره‌مند شود.

► ٨٥ هزار عروس و داماد از بانک صادرات ایران تسهیلات گرفتند
برخورداری از تخفیف های ویژه و شرکت در قرعه کشی جشنواره ها در باشگاه مشتریان بانک کشاورزی ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر