بنر

افتتاح مدرسه بانک سامان در سرپل ذهاب

دوشنبه ، 8 مهر 1398 ، 09:06
آیین افتتاح مدرسه 9 کلاسه بانک سامان با حضور مدیران این بانک و مسئولان محلی در سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بانکی به نقل از سامان رسانه، در آستانه سالگرد وقوع زلزله سرپل ذهاب، مدرسه 9 کلاسه بانک سامان با حضور علیرضا معرفت قائم‌مقام مدیرعامل و علی نعمتی عضو هیئت‌مدیره بانک سامان و همچنین فرماندار، مدیر آموزش و پروش، شهردار و اعضای شورای شهر سرپل ذهاب افتتاح شد.

این مدرسه که پس از وقوع زلزله به‌طور کامل تخریب و غیرقابل استفاده شده بود، در عرض یک سال با سرمایه‌گذاری 17 میلیارد ریالی بانک سامان به صورت کامل بازسازی و به بهره‌برداری رسید و در سال تحصیلی جدید میزبان 200 دانش‌آموز سرپل ذهابی برای ادامه تحصیل خواهد بود.

با تکمیل این مدرسه، بانک سامان تاکنون 7 مدرسه در سراسر کشور ساخته و نزدیک به 5 هزار متر فضای آموزشی در اختیار دانش‌آموزان کشور قرار داده است.

در این مراسم، علی نعمتی عضو هیئت‌مدیره بانک سامان طی سخنانی به پیشتاز بودن این بانک در پیشبرد امور عام‌المنفعه اشاره کرد و ادامه داد: بانک سامان پس از وقوع زلزله سرپل ذهاب، بلافاصله در این منطقه حضور پیدا کرد و با کمک‌های خود سعی در کاهش مشکلات مردم این منطقه داشت.

وی سپس ادامه داد: بازسازی کامل مدرسه رحمان سرپل ذهاب نیز با هدف ارج نهادن به سرمایه‌های ملی این منطقه صورت گرفته است.

هم‌زمان با برگزاری مراسم افتتاحیه، بانک سامان به تمامی دانش‌آموزان این مدرسه، بسته‌های لوازم‌التحریر اهدا کرد تا دانش‌آموزان مدرسه رحمان بدون دغدغه، در فضایی امن و مستحکم بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند.

گفتنی است، پس از برگزاری این مراسم، مدیران بانک از مرکز فوریت‌های پزشکی سرپل ذهاب که توسط بانک سامان در دست احداث است، بازدید کردند و در جریان پیشرفت این پروژه مهم قرار گرفتند.


► جلوه ای از عملکرد «ویژه و ممتاز» بانک ملی ایران در بازار ارز
اعضای هیأت مدیره جدید بانک انصار وابسته به بانک سپه تعیین شدند ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر