سامانه پیامکی ارسال رمز پویا در بانک صادرات ایران

چهارشنبه ، 18 دی 1398 ، 16:16

مشتری گرامی بانک صادرات ، پیش از خواندن این مطلب از شما دعوت میکنیم ، جهت شرکت در جشنواره بانک محبوب من و قرعه کشی پژو 206 و میلیون ها ریال جایزه نقدی روی لینک زیر کلیک کنید :

شرکت در نظرسنجی رمز پویا و قرعه کشی پژو 206 / کلیک کنید

سامانه پیامکی تولید رمز دوم پویا (یکبار مصرف) در بانک صادرات ایران عملیاتی شد و مشتریان می‌توانند علاوه بر استفاده از نرم افزار «ریما» و سامانه تولید رمز دوم پویا یکبار مصرف USSD، از این سامانه نیز برای تولید رمز دوم پویا در هر تراکنش استفاده کنند.


به گزارش بانکی به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، برای دریافت رمز یکبار مصرف به صورت پیامکی در بانک صادرات ایران، مشتریان و دارندگان کارت بانک‌های کشور می‌توانند در مراجعه به خودپردازهای بانک صادرات ایران در سامانه پیامکی مذکور احراز هویت و ثبت‌نام کرده و به سرعت رمز دوم اینترنتی را در هنگام خرید اینترنتی دریافت کنند.

مشتریان بانک صادرات ایران برای دریافت رمز دوم پویا (یکبارمصرف) باید به یکی از پنج هزار و ١٠٠ دستگاه خودپرداز این بانک مراجعه و با استفاده از گزینه «سایر خدمات»، ابتدا زیر منوی «عملیات رمز یکبار مصرف» و سپس گزینه «فعال‌سازی رمز یکبار مصرف دوم» را انتخاب کنند.

در این مرحله با مشخص کردن گزینه «SMS» (پیامک) و وارد کردن شماره تلفن همراه (شماره متناظر ثبت شده در حساب بانکی)، کد فعال‌سازی در رسید کاغذی به مشتری تحویل داده می‌شود.

سپس مشتری کد مذکور را به سرشماره ٣٠٠٠٩٤٠ پیامک کرده و با انجام این کار عملیات ثبت نام و عضویت در سامانه پیامکی ارسال رمز دوم پویا (یکبار مصرف) به پایان می‌رسد و از این پس به هنگام انجام تراکنش اینترنتی، تنها لازم است تا چهار شماره آخر کارت بانکی خود در بانک صادرات ایران را با حروف انگلیسی به سرشماره ٣٠٠٠٩٤٠ پیامک کرده و بلافاصله رمز دوم یکبار مصرف را دریافت کند.

مشتری گرامی بانک صادرات ، از شما دعوت میکنیم ، جهت شرکت در جشنواره بانک محبوب من و قرعه کشی پژو 206 و میلیون ها ریال جایزه نقدی روی لینک زیر کلیک کنید :

شرکت در نظرسنجی رمز پویا و قرعه کشی پژو 206 / کلیک کنید
► مهلت ارسال مقالات نهمین همایش بانکداری الکترونیک ونظام‌های پرداخت
راه‌اندازی مرکز تماس کاشف ◄

مطالب مرتبط
بنر