بنر

ساعت کاری جدید سامانه‌های ساتنا و پایا

سه شنبه ، 3 تیر 1399 ، 12:48
بانک مرکزی ساعات کاری ساتنا (سامانه تسویه ناخالص آتی) و پایا (سامانه پایاپای الکترونیکی) از یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی را اعلام کرد.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تغییرات جدید در  ساعت کاری سامانه‌های نظام پرداخت ساتنا و پایا را از تاریخ یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی به بانک‌ها ابلاغ کرده که در بانک‌ها اعمال شده و بر اساس آن شهروندان می‌توانند از سامانه‌های ساتنا و پایا در روزهای آتی تا اطلاع ثانوی استفاده کنند.

بر اساس جدول منتشر شده، ساعت کاری سامانه ساتنا (سامانه تسویه ناخالص آتی) از یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی در دستور پرداخت بین مشتری ساعت۱۴ و در دستور پرداخت بین بانکی ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه اعلام شده است.

بر اساس اعلام بانک مرکزی به شبکه بانکی کشور، ساعت کاری سامانه پایا (سامانه پایاپای الکترونیکی) از یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی در چرخه اول همانند روزهای عادی انجام خواهد شد؛ زمان آغاز پردازش چرخه دوم پایا ساعت ۱۰:۴۵ و چرخه سوم نیز ۱۳:۴۵ دقیقه تعیین شده و تسویه بین بانکی چرخه‌های مزبور نیز در همان روز از طریق ساتنا انجام خواهد شد.
از سویی دیگر، بدیهی است، شروع چرخه پایا (شاپرکی) در روزهای تعطیل رسمی ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه اعلام شده است.► آغاز مرحله اول تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در بانک ملت
رمزگشایی از افزایش قیمت دلار ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر