بنر

دعوت به ماسک زدن در جشنواره عکاسی بانک مسکن

يكشنبه ، 11 آبان 1399 ، 13:13
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن تاکید کرد که بانک مسکن در راستای بهبود فرهنگ استفاده از ماسک، یک جشنواره عکاسی برگزار کرده است.

به گزارش بانکی به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، بانک مسکن قرار است که یک دوره جشنواره عکاسی با موضوع ماسک برقرار کند. در این خصوص مهدی احمدی، رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن توضیحاتی درخصوص نحوه مشارکت در این جشنواره ارائه کرد. وی با بیان این که تمام علاقه مندان می توانند در این جشنواره شرکت کنند، گفت: برای مشارکت نیاز است که ابتدا افراد صفحه بانک مسکن در شبکه اینستاگرام را دنبال کنند و یکی از اطرافیان یا دوستان خود را زیر پست مربوط به جشنواره منشن کنند. پس از آن، افراد باید یک عکس خلاقانه با ماسک، همراه با دوستان یا خانواده بگیرند و این عکس را در صفحه اینستاگرام خود با #این-ماسک-زندگیست و #باهم-ماسک-بزنیم پست کنند.

احمدی با بیان این که افراد باید در گام بعد باید اسکرین شات صفحه خود را به آدرس Bankmaskanmask ارسال کنند، گفت: از بین عکس های ارسالی به 50 نفر از مشارکت کنندگان جایزه 500 هزار تومانی تعلق می گیرد. او افزود: فرصت ارسال این عکس ها از 6 تا 16 آبان است و تمامی افراد می توانند در این مسابقه بزرگ بانک مسکن به صورت مجازی شرکت کنند.

رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن تاکید کرد: این مسابقه در راستای تشویق افراد به استفاده از ماسک برگزار می شود و بانک مسکن امیدوار است که با بهبود فرهنگ استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی، شیوع بیماری کرونا در کشور کاهش یابد و به مرور به سمت کنترل این بیماری حرکت کنیم.
وی در پایان تاکید کرد که بانک مسکن در این شرایط سعی می کند که از ظرفیت خود برای افزایش اطلاع رسانی و آگاهی بخش برای مقابله با این بیماری بهره ببرد.


► کاهش ۶۰۰هزار تومانی قیمت سکه نسبت به صبح
وزیر جهاد کشاورزی خبر داد: ارائه «کشاورز کارت» بانک کشاورزی به کشاورزان برای خرید نهاده و کود ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر