خود پردازهای بانک کشاورزی

سه شنبه ، 15 مرداد 1387 ، 13:49
 
 
  
سيستم پرداخت مكانيزه قبوض از طريق دستگاههاي خود پرداز بانك كشاورزي:


در راستاي طرح تكريم و ارائه خدمات بيشتر به مشتريان بانك كشاورزي، در بعضي از شعب مهر مديريت‌هاي شرق و غرب تهران بزرگ و شعب مركزي، شهيد بهشتي، شهر زيبا و بازار بزرگ ري، دارندگان انواع كارتهاي بانك كشاورزي مي‌توانند از طريق دستگاههاي خودپرداز، وجوه قبوض خود را پرداخت نمايند.
خاطر نشان مي سازد در حال حاضر، صرفا قبوض تلفن ثابت مربوط به شهر تهران بزرگ در سيستم قابل پرداخت بوده و بهره برداري از سيستم براي پرداخت قبوض آب ،‌ برق و تلفن همراه نيز بزودي صورت مي‌گيرد.
دستور العمل پرداخت مكانيزه قبوض در دستگاه‌هاي خودپرداز:
1- قرار دادن كارت در دستگاه و ورود رمز 4 رقمي توسط مشتري
پس از وارد نمودن رمز صحيح ، منوي « انتخاب نوع خدمات » نمايش داده مي‌شود.
2- انتخاب گزينه « پرداخت قبوض
3- انتخاب گزينه مرتبط با نوع قبض
پس از انتخاب گزينه پرداخت قبوض، پيغام «مشتري گرامي مايل به پرداخت كدام قبض مي‌‌باشيد» بر روي نمايشگر دستگاه نمايش داده مي‌شود كه مشتري بايد با استفاده از منوي نمايش داده شده، نوع قبض خود را انتخاب نمايد. (انواع قبوض شامل: آب و فاضلاب، برق، تلفن ثابت، تلفن همراه و گاز مي‌باشد )
4- ورود شناسه قبوض
پس از انتخاب نوع قبض، پيغام «شناسه قبض خود را وارد و سپس كليد ثبت را فشار دهيد» نمايش داده مي‌شود كه مشتري بايد كد شناسه چاپ شده بر روي قبض خود را بصورت كامل و صحيح در دستگاه وارد نمايد .
5-ورود شناسه پرداخت
پس از وارد نمودن كد شناسه قبض و فشار دادن كليد ثبت ، پيغام « شناسه پرداخت را وارد و سپس كليد ثبت را فشار دهيد » بر روي نمايشگر دستگاه خودپرداز نمايش داده مي‌شود كه در اين مرحله مشتري بايد عدد مربوط به شناسه پرداخت چاپ شده بر روي قبض را بصورت كامل و صحيح در دستگاه وارد و سپس كليد ثبت را فشار دهد.
6-اتمام فرآيند پرداخت قبض
پس از فشار دادن كليد ثبت در مرحله 5 و در صورت كامل و صحيح وارد نمودن شناسه‌هاي قرض و پرداخت ، مبلغ قبض از حساب پيش فرض، كارت برداشت و به حساب شركت خدماتي مربوطه واريز مي گردد.
حساب پيش فرض، حساب اصلي كارت مي باشد كه به انتخاب خود مشتري به هنگام مراجعه به شعبه و افتتاح حساب تعريف مي شود.

   

 

► اس ام اس بانک کشاورزی
بانکداری الكترونيك بانک کشاورزی ◄

بنر