انواع تحریم از لحاظ اندازه یا حدود تحریم

مباحث مربوط به تحریم اقتصاد ایران

انواع تحریم از لحاظ اندازه یا حدود تحریم

پستتوسط ati99 » سه شنبه آذر 19, 98 12:10 pm

از لحاظ اندازه یا حدود تحریم، آن را به سه نوع تقسیم‌بندی می‌کنند:

تحریم محدود: تحریم‌های مالی، صادراتی، فرهنگی و مسافرتی جزئی، در این طبقه جای دارد. مانند کاهش یا لغو مساعدت‌های مالی و اعمال محدودیت‌هایی بر فروش سلاح و برخی فناوری‌های حساس.
تحریم میانه: تحریم‌های مالی و تجاری کلی‌تر و گسترده‌تر از حالت قبل را، میانه می‌نامند.
تحریم جامع: تحریم‌های گسترده مالی و تجاری (مثلاً محاصره علیه عراق و صربستان)، بایکوت جامع است. اگر چه، گاهی ترکیبی از تحریم‌های میانه (مثل محدودیت‌های صادراتی آمریکا علیه شوروی سابق و اروپای شرقی در طول جنگ سرد) یک تحریم جامع است.
ati99
 
پست ها : 5
تاريخ عضويت: سه شنبه آذر 19, 98 11:38 am

Re: انواع تحریم از لحاظ اندازه یا حدود تحریم

پستتوسط mo_alizadeh60 » جمعه اردیبهشت 17, 00 12:20 pm

تحریم واقعا ضربه های سنگینی داره به اقتصاد میزنه و صنایع سبک و سنگین را بسیار ضعیف نموده است.
من تولید کننده سردخانه صنعتی هستم واقعا کمرمون شکست از بس قطعات با کیفیت پایین خریدیم و هزینه تعمیرات کردیم.
نمی دونم می دونید سردخانه صنعتی چیه یا نه.
سردخانه شامل سردخانه مرده ، سردخانه میوه ، سردخانه نگهداری مواد گوشتی را از هلدینگ صنایع برتر ایران درخواست نمائید. نحوه عملکرد سردخانه در ساخت همه سردخانه ها از یک ماده سرما زا (مبرد) در یک مدار بسته استفاده می شود. عمل سرد کردن در سردخانه ها به طور مداوم و متوالی صورت می پذیرد. تمام سرد کننده ها بر پایه سیکل تبرید عمل می کنند. در سرمایش از یک کمپرسور به منظور متراکم کردن گاز مبرد استفاده می کنند که به سیکل حاصل، سیکل تراکمی یا سیکل تراکم تبخیری گفته می شود. علت این نامگذاری این است که عمل تراکم بخار و تبدیل آن به مایع سرما زا با استفاده از کمپرسور و کندانسور انجام می شود و به این صورت انرژی حرارتی انتقال می یابد. کمپرسور در سیکل تبرید مانند قلب در بدن است، همان گونه که قلب خون را در بدن به جریان می اندازد، کمپرسور هم مبرد را در سیستم جاری می کند. مبرد در بخشی از سیکل، حرارت محیط را جذب و در بخش دیگر آن را دفع می کند. یعنی کمپرسور باعث می شود مبرد حرارتی را که قبلا از محیطی با فشار کم جذب کرده پس بدهد. اجزا سازنده کندانسور سیکل تبرید شامل لوله های فین دار و فن الکتریکی است که وظیفه آن کاهش دما و مایع کردن مبرد فشرده و داغ شده کمپرسور است. مایع مبرد خروجی از کندانسور توسط شیر انبساط به پودر تبدیل می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید تا ببنید تحریم چقدر مخرب است.
سردخانه صنعتی
پرسنل ناب هاوس با قوی ترین تیم حقوقی و مسلط به تمامی زیان های زنده دنیا و فارسی آماده ارائه خدمات افتتاح حساب در تمامی کشورهای دنیا برای شما می باشد.
mo_alizadeh60
 
پست ها : 3
تاريخ عضويت: سه شنبه اردیبهشت 14, 00 4:54 pm
محل سکونت: iran


بازگشت به تحریم اقتصادی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

cron