تاتو دائم تاتو موقت با اسپری یا برچسب یا حنا هندی؟

انجمنی برای آشنا کردن یکدیگر با جاذبه های گردشگری نقاط مختلف کشور و جهان

تاتو دائم تاتو موقت با اسپری یا برچسب یا حنا هندی؟

پستتوسط mehradjam45 » پنج شنبه شهریور 11, 00 6:24 pm

سلام و وقت بخیر، یه مدتی است که تصمیم گرفتم برم سراغ تاتو زدن، برای تاتو زدن هم روش های زیادی وجود داره مثل استفاده از حنای هندی، اسپری تاتو موقت و . . . همیشه از بچگی وقتی تصویر این بازیکنای فوتبال رو میدیدم که اومدن با استفاده از طرح های پیچیده ی عجیب روی بازوهای خودشون تاتو زدن رو میدیدم و حسرت این رو میخوردم که منم شاید یکروزی میتونم تاتو داشته باشم.

تقریبا باید این روز فرا رسیده باشه که من برم و تاتو بزنم، اما همین اول کاری دارم دلسرد میشم نسبت به تاتوی دائم، چون یکی از دوستام منو دید و یدونه اسپری تاتو موقت بهم پیشنهاد داد که ماندگاری تاتویی که میزنم با این روش حدودا یک هفته ای میشه. یدونه سایت رو بهم معرفی کرد با پیج اینستاگرام که محصولش رو از اون خریده بود.
tattoofast.ir که آیدی اینستاگرامشون هم هست.

استفاده از حنا هندی هم برای تاتو والله تا اونجایی که من میدونم باید خیلی دخترونه باشه و مام پسریم و اصلا پوست ما این اجازه رو نمیده که بخوای اینطوری حنا بذاریم روش و رنگ بگیره.

در مورد برچسب هم باید بگم که چیز همیشه در دسترسی نباید باشه تا اونجایی که من میدونم و متاسفانه یه روز گیرت میاد و یه روز نه. خوبی این اسپری تاتوعه به اینه که اگه حجم بالایی داشته باشه میتونی که تا 200 بار ازش استفاده کنی.
حالا بیایید با هم تصمیم گیری کنیم و خوشحال میشم که توی این بحث مشارکت کنین.

خیلی دوست دارم برم تاتو دائم بزنم و این دو دلی هایی که پیش میاد همیشه باعث شده نذاره اینکارو انجام بدم و حالا باید از بین این دو راهی تقریبا یکیشو انتخاب کنم
تاتوفست یا تاتو دائم، اسپری تاتو موقت یا تاتو دائم، tattoofast.ir یا استفاده از تاتو آرتیست؟؟؟؟؟؟ حتما کلیپای پیجشونو ببینید شاید شمام مثل من توی دو راهی موندید :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mehradjam45

تاريخ عضويت: پنج شنبه شهریور 11, 00 6:08 pm

بازگشت به گردشگری

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان