کامپوزیت دندان در کرج + عکس های قبل و بعد

مباحث مربوط به تبلیغات در بانک ها ، شرکت ها و سازمان ها و مباحث بازاریابی

کامپوزیت دندان در کرج + عکس های قبل و بعد

پستتوسط 1sogand » پنج شنبه خرداد 11, 02 10:22 am

كامپوزيت دندان يكي از محبوب ترين و رايج ترين روش هاي دندانپزشكي زيبايي و ترميمي مي باشد كه خانم ها و آقايان براي درمان مشكلات دندان ها و يا زيباسازي لبخند خود اين روش را انتخاب كنند در اين مقاله قصد داريم به انجام كامپوزيت دندان در كرج بپردازيم، بنابراين ادامه مطلب را از دست ندهيد.

پركاربردترين و محبوب ترين مواد در دندانپزشكي زيبايي و ترميمي، كامپوزيت دندان به شمار مي رود كه براي پر كردن و ترميم دندان هاي جلو و عقب مورد استفاده قرار مي گيرد، ونير كامپوزيت مواد خميري شكلي هستند كه در رنگ هاي مختلف موجود بوده و خود بيمار مي تواند رنگ آنرا انتخاب كند، دكتر مريم محمدي يكي از دندانپزشكان متخصص در زمينه كامپوزيت دندان در كرج مي باشد.... با سايت ما همراه باشيد تا اطلاعات بيشتري در اين باره كسب كنيد.

ونير كامپوزيت دندان
اگر به دنبال زيبا كردن دندان هاي خود هستيد يا اگر دندان هايتان در اثر پوسيدگي به شدت آسيب ديده باشد، دندانپزشك شما روكش دندان را توصيه مي كند كه اين روكش از بافت باقي مانده دندان محافظت مي كند و لبخند زيباتري را براي شما به ارمغان مي آورد. اگر دندان‌هاي شما زرد، تيره شده يا شادابي خود را از دست داده‌اند، روكش‌هاي كامپوزيت يا پرسلن راه‌حلي عالي هستند.

در ليست زير به مواردي كه كامپوزيت دندان مورد استفاده قرار مي گيرد پرداخته ايم.

اگر دندان شكسته باشد
به دليل پوسيدگي ثانويه به شدت آسيب ديده باشد.
پوسيدگي شديد دندان
در صورت درمان ريشه دندان براي پوسيدگي دندان يا بيماري پريودنتال در ناحيه مولر
گذاشتن كامپوزيت ونير يك تكنيك دندانپزشكي است كه به عنوان يك راه حل زيبايي براي ترميم ترك هاي دندان، اصلاح فضاها يا انحرافات يا جايگزيني ميناي زرد دندان كاربردي مي باشد. البته در صورت وجود مشكلات جدي تري براي سلامت دهان و دندان، ابتدا بايد آن ها را درمان كرد تا هم زيبايي دندان و هم عملكرد لبخند بهبود يابد.

انجام معاينات قبلي دهان قبل از قرار دادن ونيرهاي كامپوزيت بسيار حائز اهميت است. لازم به ذكر است كه در صورت تشخيص آسيب شناسي قبلي دهان، درمان آن در وهله اول مهم و ضروري است. به همين دليل، درمان‌هاي مختلف براي اصلاح بيماري‌هاي دندان مانند پريودنتيت يا مشكلات همترازي و بايت از طريق ارتودنسي بايد قبل از قرار دادن روكش روي لبخند انجام شود. انجام دادن يك روكش دندان عالي و بدون عيب براي شما در مطب دندانپزشكي دكتر مريم محمدي يكي از اهداف خدمات كلينيك به شمار مي رود.

انجام كامپوزيت دندان در كرج

انجام كامپوزيت دندان در كرج

ونير كامپوزيت دندان ورقه هاي بسيار نازكي مي باشد و به صورت سفارشي ساخته مي شوند تا به قسمت بيروني دندان بچسبند. اين ماده بسيار با كيفيت است كه از رزين كامپوزيت ساخته شده اند و ظاهر دندان هاي فرسوده را بهبود مي بخشد و رنگ ميناي اصلي را بازيابي مي كند. ونيرهاي كامپوزيت براي اصلاح انواع مشكلات تراز دنداني كه نيازي به درمان ارتودنسي ندارند، كاربردي بوده و مورد استفاده قرار مي گيرد.

كامپوزيت دندان به دندان متصل مي شود و سبب بالارفتن استحكام دندان مي شود هنگامي كه قسمت وسط دندان پوسيده يا از بين رفته باشد از طريق كامپوزيت مي توان دو قسمت دندان را يكديگر متصل كرد و يك مقدار از استحكام دندان كه از بين رفته است را به آن برگرداند. البته مي توان گفت كه كامپوزيت ها مقاومت كمتري نسبت به لمينت سراميكي دارند.

ونير كامپوزيت در چه مواقعي استفاده مي شود؟
براي تغيير شكل، رنگ يا موقعيت دندان ها با امكان برداشتن آن ها در صورت تمايل بيمار ار كامپوزيت استفاده مي شود. معمولاً روكش‌ها روي دندان‌هاي جلويي قرار مي‌گيرند، در حالي كه روكش‌ها يا كلاهك‌هاي دنداني براي مولرها و پرمولرها براي قوام بيشتر استخوان دندان انتخاب مي‌شوند و به اين دليل كه اجازه مي‌دهند سطح بيشتري از سطح دندان ترميم شود. از اين نوع روكش ها براي بستن شكاف ها يا اصلاح عيوب موقعيت هاي كوچك مانند شلوغي خفيف دندان مناسب است. البته لازم به ذكر است كه دندان هاي هر دو فك به روي يكديگر هستند به جاي كامپوزيت بايد از ارتودنسي استفاده شود.

مزاياي ونير كامپوزيت چيست؟

با توجه به توضيحات بالا كامپوزيت هم درمان زيبايي دارند و هم ترميمي، اين ورق ها با دست ساخته شده اند و ضخامتي بين 0.3 تا 0.9 ميلي متر دارند. با روكش هاي رزين نيازي به تراشيدن دندان نيست و مواد مستقيماً روي سطح دندان چسبانده مي شود و شكل آن با تكه هاي اطراف لثه تطبيق داده مي شود و جايگذاري آن نيز كاملا بدون درد مي باشد از مزاياي ونير كامپوزيت مي توان موارد زير را فهرست كرد:

روش سريع دندانپزشكي
بدون درد
آنها نيازي به تراشيدن ندارد
روكش هاي برگشت پذير
ماندگاري بالا
ماندگاري ونير كامپوزيت چقدر است؟
ماندگاري كامپوزيت دندان بستگي به مراقبت بيمار و رعايت بهداشت دهان و دندان وي دارد و به طور متوسط آنها معمولا بين 8 تا 10 سال با نگهداري مناسب دوام مي آورند. براي اينكه طول عمر كامپوزيت دندان خود را بهينه كنيد، مهم است كه به طور دوره اي به كلينيك دندانپزشكي مراجعه كنيد.

قيمت كامپوزيت دندان در كرج
دكتر مريم محمدي دندانپزشك زيبايي

هزينه كامپوزيت دندان با توجه به كيفيت مواد مصرفي، ميزان ضخامت دندان و در نهايت تجربه و مهارت دندانپزشك متفاوت مي باشد . لازم ذكر است، قبل از معاينه و بررسي هاي لازم توسط دندانپزشك نمي توان به هزينه دقيقي را مشخص نمود، به منظور كسب اطلاعات بيشتر در خصوص قيمت كامپوزيت دندان در كرج مي توانيد به كلينيك هاي دندانپزشكي خوب در كرج مراجعه نمايد .

تلفن ثابت 02632221003
موبايل 09373495759
روش قرار دادن كامپوزيت دندان چگونه مي باشد؟
در ويزيت دندانپزشك زيبايي، دندان ها آماده مي شوند و مواد پركننده سفيد به طرز ماهرانه اي روي دندان ها اعمال مي شود تا لبخند به صورت جداگانه شكل بگيرد و با اثرات دلخواه هماهنگ شود. اين يك روش بدون درد است و نيازي به بيهوشي ندارد. زيبايي كامپوزيت ونيرها در اين است كه مي توانيد به دندانپزشك توضيح دهيد كه مي خواهيد دندان هايتان چگونه به نظر برسد. شايد بخواهيد دندان‌هايتان كمي كوتاه‌تر، يا شايد كمي نرم‌تر و گردتر باشد. در هر صورت، ما تمام تلاش خود را مي كنيم تا جلوه مورد نظر را ايجاد كنيم. اگر مي خواهيد فقط در يك دندان قرار دهيد و رنگ سفيد آن متفاوت از بقيه به نظر برسد، هميشه مي توانيد سفيد كردن دندان ها را انتخاب كنيد، دكتر مريم محمدي بهترين كامپوزيت دندان را با قيمت مناسب براي شما در شهر كرج انجام مي دهد.

منبع:

[url]دكتر مريم محمدي دندانپزشك زيبايي و ترميمي در كرج[/url]https://drmaryam-mohammadi.ir/
1sogand
 
پست ها : 17
تاريخ عضويت: جمعه بهمن 21, 01 7:10 pm

بازگشت به تبلیغات و بازاریابی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان