خرید بیت کوین به مقدار کم

مباحث مربوط به فعالیت در فارکس و سایر بورس های بین المللی

خرید بیت کوین به مقدار کم

پستتوسط amini_h » دوشنبه شهریور 15, 00 6:19 pm

بیت کوین اولین کریپتوکارنسی یا رمز ارز است که به‌عنوان یک سیستم نظیر به نظیرpeer to peer برای پرداخت ‌های آنلاین ایجادشده است. این سیستم نیازی به یک نهاد پاسخگو مرکزی قابل‌اطمینان ندارد و تراکنش‌ها بین افراد بدون واسطه انجام می‌شود. بیت کوین(BTC) به‌عنوان اولین ارز دیجیتال با دارا بودن ویژگی متن‌باز توسط گروهی از برنامه نویسان مستقل و ناشناخته به نامSatoshi Nakamoto در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی و منتشر شد.
اگر اولین بار است که قصد خرید بیت کوین و ارز دیجیتال را دارید، احتمالا مایلید با مبالغ پایین و پول کمتری این کار را شروع کنید. یکی از مهم ترین ویژگیهای بیت کوین قابلیت تقسیم آن به واحدهای کوچک‌تر است. کوچکترین واحد بیت کوین ساتوشی نام دارد. هر ساتوشی معادل ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین است.
قابلیت تقسیم شدن بیت کوین به واحد های کوچکتر این امکان را به افراد می دهد که با توجه به بودجه خود اقدام به معامله بیت کوین کنند. بنابراین شما می توانید هنگام خریداری بیت کوین، با توجه به بودجه تان مقدار کمی از یک بیت کوین را خریداری کنید.
حداقل میزان خرید بیت کوین از نظر علمی به اندازه ۵ تومان ( با فرض هر بیت کوین ۵۰۰ میلیون تومان ) خواهد بود. اما نمی توانیم یک ساتوشی را به عنوان حداقل میزان خرید بیت کوین در نظر بگیریم. علت اصلی این موضوع دو نکته بسیار مهم است:
۱- در حداقل میزان خرید بیت کوین هم شما باید کارمزدی را پرداخت کنید. این کارمزد زمانی می تواند پرداخت شود که عملا بخشی از آن قابلیت پرداخت این کارمزد را داشته باشد.
۲- تبدیل سرمایه از بیت کوین به ارز و یا به واحد مالی دیگر. شما زمانی قادر به حداقل میزان خرید بیت کوین هستید که بتوانید آن را بر اساس میزان دارایی خودتان پرداخت کنید.
اگر بخواهیم به عنوان جمع بندی یک نتیجه گیری داشته باشیم، به نظر می رسد که منطقی ترین عدد برای حداقل خرید بیت کوین را می توانیم عدد ۲۵۰ هزار ساتوشی یا همان ۰٫۰۰۲۵ بیت کوین بدانیم (اگرهمه انسان های روی کره زمین را در بیت کوین سهیم بدانیم، به هر انسان چیزی حدود ۲۵۰ هزار ساتوشی یا همان ۰٫۰۰۲۵ بیت کوین می رسد).
https://www.subscribepage.com/exchange
amini_h
 
پست ها : 3
تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 11, 00 3:50 pm

Re: خرید بیت کوین به مقدار کم

پستتوسط P-bahareh » چهارشنبه آذر 24, 00 5:45 pm

ممنون از مطلب مفید شما برای تکمیل مطالب شما این سایت رو پیشنهاد میکنم www.xforexnews.com
P-bahareh
 
پست ها : 31
تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر 24, 00 5:38 pm


بازگشت به فارکس و بورس های بین المللی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان