آشنایی با سه نوع تبلیغات اینترنتی پر طرفدار

مباحث و مطالب مربوط به نتورک مارکتینگ

آشنایی با سه نوع تبلیغات اینترنتی پر طرفدار

پستتوسط site2017 » دوشنبه تیر 18, 96 12:54 am

تبلیغات ریشه درسبک و ریشه زندگی جوانع امروزی دارد و عملی است که در آن عرضه کنندگان یا تولیدی ها با انجام یک سری فعالیت سعی دارند که تقاظا کنندگان بالقوه را از محصول و خدمات خود مطلع نمایند. این فرایند با روش‌های مختلف و متفاوتی نسبت به بازار و عرضه کنندگان انجام صورت می گیرد.

تبلیغات کلیکی

در بیشتر وب سایت ها جایی را برای تبلیغات در نظر می گیرند. این وب سایت ها با توجه به زمینه کاری شما و مرتبط با محصولات طراحی سایت شما را به نمایش می گذارند. هزینه این آگهی ها به صورت کلیکی می باشد و به این شکل می باشد که با هر کلیک هزینه ای ار مجودی شما کسر می گردد. این روشی مناسب برای برند سازی و نمایش بالایی برای آگهی وب سایت شما می باشد. به تبلیغات کلیکی ppc نیز گفته می شود.
تبلیغات موبایلی

تبلیغاتی نوین با بازده ای بالا و با دسترسی آسان. تبلیغاتی به روش اپلیکیشن های مبایل. امروزه بیشتر مردم با هر سطحی از زندگی دارای تلفن های هوشمندی در کنار لپ تاپ و کامپیوترهای شخصی خود هستند. با توجه به آمارهای جدید استفاده از اَپ های مبایل افزایش روز افزونی دارد.

برخی از کسب ‌وکارها و اپلیکشن‌ها به این صورت می باشند که با مشتریهایشان بیشتر از طریق مبایل و تبلت‌ها در تماس هستند؛ بر این اساس برای بازتاب بیشتر و گسترش کسب و کار خود یکی از پیشنهاد های ما تبلیغات از این طریق می باشد
تبلیغات ویدیویی

تبلیغاتی قوی به روش صدا و تصویر. در این روش شما می توانید با تصاویر تبلیغاتی خود را در اپلیکیشن ها و وب سایت ها ارایه نمایید و به منظور برند سازی و آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود مشتری های بیشتری به دست آورید.

در طراحی سایت فروشگاهی و طراحی وب سایت این روش جزء روش های پر طرفدار می باشند.
site2017
 
پست ها : 12
تاريخ عضويت: دوشنبه تیر 18, 96 12:42 am

Re: آشنایی با سه نوع تبلیغات اینترنتی پر طرفدار

پستتوسط arminarm » يکشنبه خرداد 22, 01 9:04 am

این تبلیغات معکوسhttps://shanargroup.com/what-is-reverse-marketing/ در کشور ما قابل استفاده است. به عنوان مثال، موسسه مالی ملی از شعار "در حفظ رمز عبور خود کوشا نباش" برای تبلیغ برنامه نرم افزاری دریافت رمزهای عبور پویا استفاده کرد. این نرم افزار هر 60 ثانیه یک رمز عبور داینامیک جدید را بنا به درخواست شخص به مشتری ارسال می کند.
arminarm
 
پست ها : 4
تاريخ عضويت: دوشنبه اسفند 16, 00 11:35 am


بازگشت به بازاریابی شبکه ای

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان