بنر

قتل دختر دانشجوی ایرانی در تگزاس+عکس

چهارشنبه ، 28 دی 1390 ، 15:13

پلیس هیوستن جسد گلاره باقرزاده، دانشجوی ایرانی را حدود نیمه شب دوشنبه، پشت فرمان اتومبیلش در یک منطقه ثروتمندنشین شهر هیوستون پیدا کرد.

 

به گزارش بانکی دات آی آر، گلاره باقرزاده، دانشجوی ایرانی رشته پزشکی در شهر هيوستون آمريکا به ضرب گلوله ای به قتل رسیده است. هنوز انگیزه یا هویت عامل این جنایت مشخص نيست و تحقیقات پليس ادامه دارد. پلیس هیوستن جسد گلاره باقرزاده، دانشجوی ایرانی را حدود نیمه شب دوشنبه، پشت فرمان اتومبیلش در یک منطقه ثروتمندنشین شهر هیوستون پیدا کرد.

 

 

گروهبان بولتون به یک تلویزیون محلی گفت: زماني كه خانم باقرزاده مشغول صحبت با دوستش بوده است دوست وي یک صدای بلند را روی گوشی خود شنیده، او به یاد نمی آورد صدای شلیکی شنیده باشد، فقط یک صدای بلند و بعد صدای بکسوبات، مثل صدای دور شدن اتومبیل دیگری به گوشش رسیده.

 

پلیس می گوید با دوست خانم باقر زاده صحبت کرده ولی او را مظنون نمی داند. گلاره باقرزاده، سی ساله، در رشته فن آوری ژنتیک مولکولی در مرکز مبارزه با سرطان آندرسون در هیوستون مشغول به تحصیل بوده و به گفته ویکتور سنتیز، سخنگوی پلیس او همچنین از فعالان حقوق زنان ایرانی بوده و در اکثر تجمعات این فعالان حضور داشته است.

تصویر ماشین مقتول

تصویری از صحنه جنایت

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

================

 

 

► نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد اعلام شد
ثبت نام آزمون دکتری آغاز شد ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر