وام

بانک سرمایه سال ۱۳۸۴ به عرصه فعالیت های بانکی آمده است. این بانک ششمین بانک خصوصی کشورمان اس

 

بانک شهر نام خود را از بانیانش وام دارد. شهرداری نهاد مستقلی که این بانک را به عرصه وجود رسانده و در طی این سالها برای ارتقا جایگاه این بانک تمام تلاشش را کرده است.

 

بانک پاسارگاد با هدف کمک به رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور عزیزمان بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی را به فعالان در این زمینه ارائه می‌ کند.

 

برای فرد که شغلش در صادرات و روابط بین الملل با کشورهای همسایه باشد؛ اهمیت دارد با بانکی کار کند و در آن تراکنش داشته که از نظر روابط بین المللی مجوز داشته و حتی در آن کشور شعبه هم راه اندازی کرده باشد.

 

بانک حکمت ایرانیان دیگر از نظر ماهیتی وجود مستقل ندارد و حتی برای وارد شدن به فضای وب سایت این بانک باید از بانک سپه اقدام کنید

 

حدود یک سال و نیم می شود که در مورد بانک دی، وضعیت اقتصادیش و ادامه فعالیتش در نظام بانکی به طور موفقیت آمیز اما و اگرهایی مطرح شده است.

 

کلمه عقود از کلمه مفرد عقد می آید که همه ما معنی آن را می دانیم. عقد انواعی دارد که باید با آن عقودی که در امر تجارت و بانکداری زیاد مورد استفاده قرار می گیرد ...

 

بهمنى رئيس كل بانک مركزى با بيان اينكه چنانچه مشكل سرمايه در گردش واحدهاى توليدى و همچنين مشكل نقدينگى واحدهاى نيمه تمام حل شود و اين واحدها ...

 

بانک کشاورزی، بانکی است که به کمک کشاورزان آمده تا در کشت و کار با تزریق پول، بازویی برای افزایش تولید و بالا بردن سطح کیفی زندگی این قشر از جامعه باشد.

 

با توجه به حساسیتی که حساب های قرض الحسنه ای داشت، باید نوع و مصارف آن هم به اختصار بررسی می شد در مطلب پیشین به طور کامل در مورد آن صحبت شد. نوبتی هم باشد نوبت بررسی حساب های دیگر و فعال در تمام بانک ها می باشد.

 

گاهی با تبلیغاتی روبرو می شوید که نوشته یا عنوان کرده است دریافت وام بدون ضامن. برای وام چی دریافت وام بدون ضامن مسئله ایی بود که با پیگیری کردن آن به نتایجی رسیده است

 

وام‌ مسکن به دو گروه کلی تقسیم می‌شود؛ وام‌هایی که افراد با خرید اوراق ممتاز از بازار بورس دریافت می‌کنند و وام‌هایی که از محل صندوق پس‌انداز مسکن پرداخت می‌شود.

 

بانک رفاه در سال ۱۳۹۱ از دولتی به خصوصی تغییر مالکیت می دهد و بیشتر ساز و کارهای مالی اش هم تغییر می کند.

 

به علت سرقت های سایبری یا فیشینگ که در مطالب قبل توضیح دادیم، پلیس فتا اعلام کرده است؛ بیشتر سرقت های نقدینگی روی صفحه های جعلی ...

 

بانک انصار طرح های متفاوتی دارد که با توجه به شرایط شما و توانایی بانک می توانید یکی از طرح هایش را انتخاب و از آن استفاده کنید ...

 

وقتی بانکی روی سود های ۳۲درصد، ۲۸ درصد، ۱۸ درصد همین طور خط می کشد تا می رسد به عددهای یک رقمی هشت، چهار و دو درصد، بدون شک ...

 

یکی از خدمات بانک‌ها برای رفاه حال مشتریان و رفع نیازهای مالی آنان، ارائه انواع وام و طرح‌های تسهیلاتی است. وام‌ها یکی از خدمات بانکی است که علاوه بر تأمین نیاز مالی مشتریان، به دلیل ماهیت سودآوری وام، تأمین‌کننده بخشی از نیازهای بانک است. کارمزدهایی که به جهت انجام پروسه طرح‌های تسهیلاتی وضع می‌شود؛ هزینه‌های جاری بانک را تأمین می‌نماید. وام 4 درصدی از جمله وام‌های ارزان‌قیمت بانکی است.

 

بانک قوامین به منظور حمایت از جیب خانوارهای مشتریان خود اقدام به اعطای وام در قالب طرح فاخر بانک قوامین نموده است. نحوه دریافت تسهیلات این طرح با سپرده‌گذاری در حساب‌های کوتاه‌مدت و یکساله در طرح فاخر امکان‌پذیر است. صاحبان سپرده در طرح فاخر می‌توانند از سود سپرده خود در کنار برخورداری از تسهیلات طرح فاخر استفاده نمایند.

 

طرح کوشان بانک اقتصاد نوین، یکی از انواع طرح‌های تسهیلاتی است که برای کمک به رونق اقتصاد اشخاص حقیقی ارائه شده است. در این طرح که حمایت ویژه از جامعه کارمندی، کارگری، زنان خانه‌دار، بازنشستگان و... مد نظر قرار دارند، اشخاص می‌توانند با سپرده‌گذاری در این بانک، علاوه بر بهره‌مندی از سود سپرده، از تسهیلات این طرح نیز استفاده نمایند.

 

طرح 67 بانک صادرات به منظور برخورداری متقاضیان وام از تسهیلات اعطایی این طرح با نرخ سود پایین 6 درصدی ارائه شده است. افراد می‌توانند به پشتوانه حساب سپرده خود از مزایای تسهیلاتی این طرح با نرخ سود پایین بهره‌مند شوند.

 

طرح رضوان بانک انصار؛ یکی از طرح‌های تسهیلاتی و ادامه‌دهنده طرح حاتم بانک انصار است. در طرح رضوان بانک انصار که تمرکز بر سنت قرض‌الحسنه و بانک‌داری اصیل اسلامی است؛ تلاش شده است بخشی از منابع مالی بانک جهت بهره‌مندی متقاضیان از وام قرض‌الحسنه به آنان اعطا شود. با توجه به محدودیت منابع مالی قرض‌الحسنه؛ دستیابی به وام‌های قرض‌الحسنه کاری سخت و گاه غیرممکن می‌نماید. با این حال بانک انصار با هدف احیا و ترویج این سنت حسنه اسلامی، اقدام به پرداخت وام قرض‌الحسنه در قالب طرح رضوان بانک انصار نموده است.

 

انواع وام و تسهیلات به منظور باز کردن گرهی از مشکلات اقتصادی به جامعه هدف، تخصیص می‌یابد. به منظور اطمینان حاصل نمودن از بازگشت منابع مالی، اغلب شرایط سخت‌گیرانه‌ای برای اعطای وام و تسهیلات وضع می‌شود.

 

وام بانک قوامین، در قالب طرح تسهیلاتی آرامین به متقاضیان واجد شرایط دریافت این وام اعطا می‌گردد. بانک قوامین به عنوان یکی از بانک‌های نوپای نظام بانکی جمهوری اسلامی ایران، به منظور پوشش دادن به بخشی از نیازهای پولی و مالی مشتریان خود، اقدام به ارائه طرح‌های تسهیلاتی و وام بانک قوامین نموده است.

 

طرح نیکان بانک آینده؛ یکی از چندین طرح تسهیلاتی ارائه‌شده توسط بانک آینده است. بانک آینده بانکی جوان با سن تقریبی 5 سال است؛ با این حال به پشتوانه نظام اقتصادی قوی و بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب و جوان، حضور فعالی در نظام بانک‌داری نوین ایران از خود نشان داده است.

 

وام بانک انصار در قالب طرح‌های متنوع تسهیلاتی در اختیار متقاضیان با شرایط مختلف قرار داده می‌شود. شروع فعالیت بانکی بانک انصار در سال 1388 بوده و این بانک در همان سال نسبت به عضویت در سازمان بورس و اوراق بهادار نیز اقدام نموده است.

 

وام بانک اقتصاد نوین؛‌ در قالب طرح کوشان به متقاضیان واجد شرایط اعطا می‌شود. وام بانک اقتصاد نوین که با افتتاح حساب سپرده قابل دریافت است؛ ضمن برخورداری مشتری از سود سپرده، توان خرید مشتری را نیز در نوسانات اقتصادی جامعه حفظ می‌کند.

 

فرمول محاسبه سود بانکی برای سپرده‌های کوتاه‌مدت (روزشمار) و بلندمت متفاوت است. روزانه افراد زیادی به بانک‌ها مراجعه نموده و ارقام متفاوتی از وجوه نقد را نزد بانک‌ها به امانت می‌سپارند.

 

وام بانک تجارت؛ در قالب طرح‌های متنوع تسهیلاتی به متقاضیان ارائه می‌شود. بانک تجارت مانند سایر بانک‌ها برای گردش مالی خود اقدام به سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف جامعه نموده است؛ بخشی از این سرمایه‌گذاری‌ها در قالب تسهیلات و وام بانک تجارت انجام می‌شود.

 

وام خودرو یکی از انواع وام هایی است که برای تهیه و خرید خودرو به متقاضیان ارائه می‌شود. بسیاری از اشخاص با توجه به زمینه شغلی و سبک زندگی خود، نیاز به وسیله نقلیه دارند.

 

در سال 1391 بر اساس مصوبه 1137 جلسه شورای پول و اعتبار؛ بانک تات و مؤسسات اعتباری صالحین و آتی، با یکدیگر ادغام شد. از ادغام این سه مجموعه مالی با هشت هزار میلیارد ریال سرمایه پایه، بانک آینده تشکیل شد. این بانک با اخذ مجوزهای لازم از سوی بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار، در سال 1392 به ثبت رسید؛ همچنین اخذ مجوز فعالیت از سوی بانک مرکزی در سال 1393 انجام شد.

 

ضمانت به معنای تعهد، تقبل و پذیرش مسئولیت انجام کار یا رفتار یک شخصیت حقیقی یا حقوقی است. در گفتمان حقوقی؛ فرد ضامن بر طبق قراردادی میان دائن (طلبکار) و مدیون (بدهکار یا متعهد) قرار گرفته و مسئولیت به انجام رسیدن قول و قرارهای مدیون در مقابل دائن را تقبل می‌نماید.

 

وام بانک ملت؛ نیز وامی است که مانند وام‌های سایر بانک‌ها به منظور جذب مشارکت مشتریان و با هدف رونق‌بخشی به بخش‌های تولیدی و کارگاهی و یا خرید قسطی کالا به افراد اعطا می‌شود.

 

وام بانک ملی یکی از تسهیلاتی است که بانک ملی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. وام بانک ملی در قالب تسهیلات مختلفی ارائه می‌شود؛ تسهیلات مشارکت حقوقی، تسهیلات مساقات، تسهیلات مشارکت مدنی ...

 


شرایط وام فوری بانک مهر اقتصاد؛ بر مبنای تأمین منافع بانک مهر اقتصاد تنظیم شده است. این شرایط از جهاتی مثبت و از جهاتی منفی است. در این نوشتار قصد داریم توضیحاتی در رابطه با شرایط وضع‌شده بر طرح ثمین 3 به مخاطبان ارائه دهیم. با وام چی همراه باشید.

 

صندوق بازنشستگی کشوری؛ سازمانی است که با ساختاری مؤسسه‌ای به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل در زمینه خدمات بیمه‌ای و برخی نیازهای بازنشستگان فعالیت می‌کند. این سازمان زیر نظر

 
مطالب مرتبط