تسهيلات کسب و کار بانک سامان

پنجشنبه ، 7 آذر 1387 ، 15:13
برای مشاهده وضعیت وام در موسسات اعتباری اینجا کلیک کنید
هر فرد حقيقي داراي مجوز شغلي معتبر و رسمي از مراکز ذيصلاح و معتبر ميتواند با مراجعه به يکي از شعب بانک سامان، ضمن افتتاح حساب و استفاده از خدمات حسابهاي جاري جهت مراودات مالي خود از خدمات اعتباري اين بانک جهت تامين سرمايه و رفع نيازهاي مالي خود اقدام نمايد.
اعطاي تسهيلات در بانک سامان با توجه به توان مالي و اعتباري مشتريان و در قالب عقود بانکداري اسلامي از قبيل مضاربه، مضاربه عام (سرمايه در گردش)، مشارکت مدني، فروش اقساطي و غيره و پس از اعتبار سنجي مشتريان، صورت مي پذيرد.
از مهمترين تسهيلات قابل پرداخت براي صاحبان مشاغل، تسهيلات مضاربه عام (اعتبار در حساب جاري) مي باشد. اين تسهيلات به منظور تامين فوري منابع مالي مورد نياز مشترياني که در امر خريد و فروش کالاهاي مختلف در دوره هاي زماني متعدد فعاليت دارند و به صورت اعتبار در حساب جاري قابل پرداخت مي باشد. عامل مي تواند پس از هر واريز وجهي (حاصل از فروش) تا قبل از سررسيد قرارداد، مجددا و به دفعات از تسهيلات استفاده نمايد. به عبارتي اينگونه تسهيلات در طول مدت قرارداد و در صورت بازپرداخت تمام يا بخشي از تعهدات قابل ترميم خواهد بود. حداکثر مدت قراداد مضاربه عام 6 ماه و در صورت تسويه کامل در پايان هر دوره قابل تجديد براي يک دوره 6 ماهه ديگر خواهد بود.► وام مشارکت مدنی خرید محل کار بانک سرمایه
تسهيلات به بنگاه هاي كوچك بانک توسعه صادرات ◄

مطالب مرتبط

وام کسب و کار در بخش صنعت و معدن بانک تجارت

وام کسب و کار در بخش خدمات و پیمانکاری بانک تجارت

وام کسب و کار در بخش بازرگانی بانک تجارت