وام بانکی معقوله ایی است که با دقت بررسی شود مخصوصاً در زمینه وام کالا

دوشنبه ، 16 دی 1398 ، 12:58

برای گرفتن وام کالا از بانک ملی حتما مطمئن شوید که فروشنده مورد نظر شما مورد تایید شعبه بانک باشد و مشکلی در دریافت تسهیلات برای آن فروشنده وجود نداشته باشد. اما در سایت قسطا که با حمایت وام چی، وام کالا می دهد شما هیچ مشکلی برای شناس و ناشناس بودن با قسطا ندارید.

وام کالا بانک ملی و شرایطش

وام خرید کالا بانک ملی شرایط نسبتا مشابهی با سایر وام های بانکی دارد اما شاید مهم ترین و قطعا تامل برانگیزترین نکته این باشد که در شرایط اعطای این تسهیلات آمده است که به ازای هر 10 میلیون تومان برای وام کالا شما به یک ضامن رسمی نیاز دارید. یعنی عملا دسترسی به 50 میلیون وام منوط به داشتن 5 ضامن رسمی و معتبر است که بی شک کمتر کسی قادر به انجام این امر است.

بانک ملی باید فروشنده را تایید کند.

برای گرفتن وام کالا از بانک ملی حتما مطمئن شوید که فروشنده مورد نظر شما مورد تایید شعبه بانک باشد و مشکلی در دریافت تسهیلات برای آن فروشنده وجود نداشته باشد. اما در سایت قسطا که با حمایت وام چی، وام کالا می دهد شما هیچ مشکلی برای شناس و ناشناس بودن با قسطا ندارید.

اقساط وام کالا

اگر به فرض شما 5 ضامن برای 50 میلیون وامتان پیدا کردید آیا توان مالی دارید ماهی چیزی نزدیک یک میلیون و639 هزار تومان قسط بدهید؟ در سایت قسطا شما به اندازه بودجه و توان بازپرداختیتان خواستار شارژ کارتتان می شوید.

وام کالا یک کار تخصصی است.

بانکی مثل اقتصاد نوین طرح کوشان برای وام کالا دارد اما باید سپرده گذاری صورت بگیرد تا با 60 تا 80 درصد موجودی حساب وام تعلق بگیرد و مسدودی حساب هم دارد اما سایت قسطا در ازای اعطای وام نه پس انداز می خواهد نه زمان شما را در اختیار می گیرد و البته مسدودی حساب هم ندارد.

وام ده میلیونی بانک ملی

برای دریافت تسهیلات 10 میلیونی از شعبات بانک ملی شما 4 انتخاب دارید که می تواند بسته به شرایط و نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کنید. بر اساس نیازی که دارید می توانید از وام بانک ملی استفاده کنید.

 - می خواهید خودرو تولید داخل بخرید

 - نیاز به تسهیلات برای تعمیر خانه خود دارید

 - می خواهید کالا بخرید

 - خواسته دیگری دارید که به تسهیلات 10 میلیونی نیاز دارد.

یکی از راه های دریافت وام ده میلیونی

همچنین شما می توانید برای تعمیر خانه خود درخواست وام از بانک ملی داشته باشید که تا سقف 20 میلیون تومان نیازی به سند ملکی نیست. پس یکی از راه های دریافت وام 10 میلیونی بانک ملی این تسهیلات می باشد.

وام میانگین بانک ملی

در طرح میانگین حساب بانک ملی با سپرده گذاری (حداقل 3 ماه) در بانک ملی می توانید تا 10 برابر امتیاز سپرده وام بگیرید.

سوال از شعبه بانک برای وام

حتما در خصوص تسهیلات مورد نیاز خود از شعبه مورد نظر سوال کنید و مطمئن شوید آن شعبه با شرایط گفته شده این تسهیلات را ارائه می کند. طرح کلی که از بانک ملی دستورش صادر می شود فقط در بعضی شعبه هایش اجرایی می شود.

انواع خدمات بانک ملی

خدمات بانکی که بانک ملی ارائه می دهد به این شرح می باشد:

- تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه

- تسهيلات قرض الحسنه تامين مسكن

- تسهيلات قرض الحسنه تعمير مسكن

- تسهيلات قرض الحسنه تامين هزينه درمان بيماري

- تسهيلات قرض الحسنه رفع احتياجات ضروري

- تسهيلات جعاله تعميرات مسكن

- تسهيلات خريد كالا

- تسهيلات خريد خودرو

- تسهيلات تعويض خودروهاي فرسوده

افتتاح حساب

 در بانک ملی جدا از وام هایی که با طرح های مختلف برای علاقمندان گرفتن تسهیلات وجود دارد؛ افتتاح حساب در سه کشور امارت، مسقط و باکو صورت می پذیرد.

کانون جوانه های بانک ملی

بانک ملی کانونی به عنوان کانون جوانه ها برای کودکان و نوجوانان راه اندازی کرده با ورود به سایت مخصوص خودش که زیرمجموعه سایت رسمی بانک ملی است می توانید فرزندان خودتان را در این سایت ثبت نام کنید و از امتیازاتش بهره مند شوید.

سایت وام چی برای وام

سایت قدرتمندی به نام وام¬ چی با رصد کردن تمام خواهان و خواهنده های وام در کل کشورمان نفر سومی این معامله است که البته هوای دو طرف را دارد و آن ها را به هم معرفی می کند.

گرفتن اولویت های وام از وام چی

سایت وام¬ چی با درک این موضوع که فوریت باعث فروش یا خرید وام می شود از فوریت شما به نفع خودش بهره نمی برد و حواسش هست هر بقایی با حفظ منابع و تامین امنیت مشتری برایش تامین خواهد شد. پس با خیال راحت فوریت خود را به وام چی بسپارید. شک نکنید مشتری خواهید شد.

جایگاه وام چی از ارائه فرصت های مناسب

همین الان وام چی البته با یک فاصله بین وام و چی را در گوگل تایپ کنید ببینید سایت وام¬چی جایگاهش کجاست. ما که مطمئنیم در اولین ها است و گوگل هم سایت وام چی را دوست دارد و از کارش راضی است.


► شرایط وام بانک رفاه
وام خودرو گرفتن از هر بانکی، سقفی مشابه و مدت بازپرداختی یکسان دارد ◄

مطالب مرتبط