افزایش وام بانک‌ قرض‌الحسنه مهر ایران تا سقف ۴۰۰میلیون تومان

مدیر شعب بانک مهر قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین گفت: براساس مجوز بانک مرکزی؛ پرداخت وام به مشتریان حقیقی این بانک تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان...

مدیر شعب بانک مهر قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین گفت: براساس مجوز بانک مرکزی؛ پرداخت وام به مشتریان حقیقی این بانک تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ کاوه نائینی، مدیر شعب بانک مهر قرض الحسنه مهر ایران با اعلام این خبر گفت: پرداخت وام به مشتریان حقیقی این بانک تا سقف ۴۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

نائینی تصریح کرد: ارائه این تسهیلات به بودجه شعب و ابلاغیه بانک مرکزی بستگی دارد و این طرح بانک مهر ایران که به‌تازگی توسط بانک مرکزی به بانک‌های قرض‌الحسنه ابلاغ شده دارای ۶۰ ماه بازپرداخت و سقف ۴۰۰ میلیون تومان است.

وی گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران سقف وام قرض الحسنه خود را از ۳۰۰ میلیون به ۴۰۰ میلیون تومان افزایش داده که متقاضیان واجد شرایط تنها با پرداخت کارمزد چهار درصدی امکان دریافت آن را دارند.

این مدیر بیان کرد: مشتریان برای دریافت این تسهیلات باید حداقل ۳ ماه میانگین حساب داشته باشند.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان قزوین تصریح کرد: وام قرض الحسنه ۴۰۰ میلیون تومانی بانک مهر ایران به افرادی پرداخت می‌شود که در یکی از شعب این مجموعه سپرده مورد نظر را داشته باشند و حداقل مدت سه ماه از زمان افتتاح حساب آن‌ها بگذرد.

وی گفت: افراد متقاضی این وام نباید بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند و در صورت داشتن شرایط مذکور تسهیلات به آن‌ها تعلق خواهد گرفت و پس از دریافت آن‌ها ظرف مدت ۳۶ ماه امکان بازپرداخت را دارند.

مدیر شعب بانک مهر قرض الحسنه مهر ایران افزود: همچنین تسهیلات به افراد حقوقی با اولویت کسب‌ و کارهای‌ خرد و دانش‌بنیان تا سقف ۹۰۰ میلیون تومان تعیین شده است.

به اشتراک بگذارید
فریناز مختاری
فریناز مختاری
مقاله‌ها: 452

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *