شرکت مخابرات سال 91

يكشنبه ، 21 آبان 1391 ، 08:17

استخدام شرکت مخابرات سال 91-نمونه سوالات آزمون های قبلی

خبر 28 اسفند نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت مخابرات اعلام شد

برای مشاهده نتیجه نهایی اینجا کلیک کنید.

خبر ۲۷ اسفند – اعلام نتایج آزمون مخابرات

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد، نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران آماده است و شرکت کنندگان در فرآیند مصاحبه این آزمون می توانند برای دسترسی به نتایج نهایی آزمون از طریق سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir اقدام نمایند.

خبر ۷ اسفند -نتایج استخدامی‌ مخابرات قبل از پایان سال اعلام خواهد شد

خبر ۲ اسفند – مصاحبه‌ی سیار شروع شده


بستگی به رشته داره که مصاحبتون کی باشه؛ رشتم رو پرسیدن و گفتن مال شما هم همین روزاست. گفتن مصاحبه‌ی رشته‌ی برق قدرت شروع شده (مثل اینکه گفتن پریروز و دیروز، از بس خوشحال شدم اینو دقیق متوجه نشدم!)، روزای آینده الکترونیک و روزهای آینده‌ش هم مخابرات. گفتن دعوتنامه‌ها ارسال شده و نگران نباشین. اطلاع بیشتری نداشتن و فرمودن کلا خود سیار داره کار ارسال دعوتنامه را انجام میده. همه‌ش همین قدر پرسیدم بیشترش رو خودتونم میتونین بپرسین.

خبر جدید - 25 آذر

پس از اعلام زمان آغاز مصاحبه قبول شدگان آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران, که دهم دی ماه جاری است, جزئیات بیشتری به شیوه قطره چکانی از سوی شرکت مخابرات اعلام شد..

بنابر اعلام شرکت مخابرات ایران به نقل از مهندس باطنی معاونت منابع انسانی مدیرعامل مخابرات استانها  , کار گروهی با نظارت نماینده مخابرات ایران مسئولیت انجام مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران را از  دهم دیماه ۹۱  به عهده خواهند گرفت در این مرحله با دعوت از پذیرفته شدگان مرحله مصاحبه حضوری آغاز خواهد شد.

این مرحله شامل ۳۰امتیاز است که ۱۰ امتیاز آن اختصاص به کنترل وتطبیق مدارک و مشخصات داوطلب دارد و۲۰ امتیاز دیگر به مصاحبه حضوری تعلق خواهد گرفت.

پس از اجرای این مرحله و جمع بندی نهایی نتایج,  پذیرفته شدگان قطعی  از سوی شرکت مخابرات ایران اعلام خواهد شد

خبر جدید - 19 آذر:

به گفته مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران کارشناسان در حال برنامه‌ریزی به منظور برگزاری سریع‌تر مصاحبه حضوری از افرادی هستند که در آزمون استخدامی این شرکت قبول شده‌اند.

داوود زارعیان با بیان این مطلب گفت: از آنجا که استخدام در سراسر کشور پراکنده است و نزدیک به 70 تا 80 شهر باید مصاحبه حضوری استخدامی را برگزار کنند نیازمند برنامه‌ریزی دقیق برای این منظور هستند.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده قطعا همین هفته زمان برگزاری مصاحبه حضوری مشخص خواهد شد.

خبر جدید - 21 آبان:

امکان مشاهده کارنامه داوطلبان از طریق سایت شرکت مخابرات وجود نخواهد داشت، در صورت وجود اعتراض از طرق از پیش اعلام شده، داوطلبان می توانند اقدام نمایند و کارنامه خود را در صورت لزوم مشاهده نمایند.

ظرفیت استخدام مخابرات با وجود اعمال سهمیه ها افزایش نیافته است.

 

نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد با توجه به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی این شرکت ، تمامی شرکت کنندگان در آزمون می توانند سؤالها ، نظرات یا پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید و یا از طریق تلفن به شماره های 9 - 88170130 اعلام نمایند. بدیهی است پس از بررسی سوالات رسیده از همان طریق پاسخ متقاضیان ارسال خواهد شد.

»»» ورود به سامانه نتایج مرحله اول آزمون استخدامی «««

 

نتایج مرحله اول آزمون جذب نیروی انسانی شرکت مخابرات ایران اعلام شد

 

نتایج مرحله اول آزمون جذب نیروی انسانی شرکت مخابرات ایران که در تاریخ هفدهم شهریور سال جاری برگزار شده بود، اعلام شد .

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران، نتیجه مرحله اول این آزمون با دو برایر ظرفیت مورد نیاز از طریق سایت شرکت مخابرات ایران اعلام شد.

 

گفتنی ست، نتیجه نهایی این آزمون، پس از طی مراحل مصاحبه و تکمیل مدارک از طریق سایت شرکت مخابرات ایران اعلام خواهد شد.

 

تاریخ و مکان مصاحبه متعاقبا به اطلاع داوطلبان می رسد.

»»» ورود به سامانه نتایج مرحله اول آزمون استخدامی «««

 

 

خبر 6 آبان - نتایج آزمون مخابرات


سخنگوی مخابرات ایران از اعلام اسامی 5000 برگزیده این آزمون در 11 آبان ماه خبر داد.

داوود زارعیان سنخنگوی شرکت مخابرات ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت : نتیجه آزمون استخدامی مخابرات که 17 شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود 11 آبان اعلام خواهد شد.

وی گفت : در مرحله اول 5000 برگزیده انتخاب می شوند که پس از مصاحبه و گزینش 2500 نفر نهایی به استخدام شرکت مخابرات ایران در خواهند آمد.

 

 

اطلاعیه 3 آبان - زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، نتایج آزمون جذب نیروی انسانی تا پایان هفته آینده اعلام می شود.

 

آخرین مهلت تکمیل مدارک جانبازان ، آزادگان ، فرزندان و همسران شهدا

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، نظر به اینکه مقرر گردیده است برای جانبازان ، آزادگان ، فرزندان و همسران شهداء و فرزندان جانبازان دارای 25% جانبازی و بالاتر ، فرزندان و همسران آزادگان دارای بیش از یکسال اسارت که در آزمون استخدامی مورخ 17 / 6 / 91 این شرکت و شرکتهای تابعه حضور داشته اند، امتیاز ویژه در نظر گرفته شود ، لذا خواهشمند است آن دسته از داوطلبانی کـــه جزو این عزیزان می باشند مدارک و مستندات تأیید شده از سوی مراجع ذیصلاح را حداکثر تا  23/ 7 / 91 به کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه جهت اعمال امتیاز ارایه نمایند.


گفتنی است محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات سیار و شرکت مدیریت املاک: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی- کوچه چهارم، پلاک4، طبقه سوم غربی- آقای زارعی(88515151- 88113677)
محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین شرکت مخابرات استان تهران: میدان ونک، اتوبان کردستان، روبروی دیوان محاسبات، ساختمان شاهد، برج وسط ، طبقه ششم، اتاق 601
و  محل ارائه مدارک مربوط به داوطلبین استخدام شرکت های مخابرات استانی، کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه است.

بدیهی است به مدارک ارایه شده پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.


خبر جدید - 18 مهر:

طی تماسی که سایت با مسئولین سازمان مخابرات داشتند تاریخ اعلام نتایج ، آبان ماه اعلام شده است.

خبر جدید - 18 مهر :

به گفته مسئولین سازمان مخابرات در حال حاضر نتایج آزمون استخدامی آماده نشده است و آبان ماه نتایج این آزمون اعلام خواهد شد.

چرا اس ام اس دریافت کردید؟

امروز به تمام کسانی که در آزمون استخدامی مخابرات شرکت کرده اند اس ام اس ارسال خواهد شد که در صورتی که جز سهمیه خانواده شهدا و یا ایثارگران هستند ، از ستاد مربوطه نامه دریافت کنند و به سازمان استان خودشان مراجعه کنند. در این آزمون بر خلاف قانون سهمیه جداگانه ای برای خانواده شهدا و ایثارگران در نظر گرفته نشده بود،  به همین دلیل از طریق اس ام اس ، اطلاع رسانی صورت گرفته است.

 

اطلاعیه 17 شهریور:

آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران ، امروز جمعه 17 شهریور 1391، با حضور بیش از 78 هزار تن داوطلب در رشته های گوناگون ، با آرامش ستودنی ، در تهران و 30 مرکز استان کشور ، برگزار شد .
آزمون که از ساعت 9 بامداد ، همزمان در سراسر کشور، در حدود 100 حوزه ، آغاز شد ، در ساعت 11 به پایان رسید و حوزه های تهران 28 باب بود و همه ی مدیران مخابرات استان ها، از طریق شبکه ی تصویری ویدئوکنفرانس ، از سلامت و آرامش فرآیند آزمون سخن گفتند .
مدیران ارشد و متولّیان آزمون شرکت مخابرات ایران ، از بامداد امروز در ستاد مرکزی مخابرات حضور داشتند و از طریق شبکه ی ویدئوکنفرانس ، با مسؤولان استان ها ارتباط صدا و تصویر و پرسش و پاسخ داشتند .
تا ساعت 20 دیشب ، 78492 تن از داوطلبان ، کارت شرکت در آزمون خود را از طریق وب سایت مخابرات ، دریافت کرده بودند .
نتیجه ی آزمون پیش از 20 مهر از طریق وب سایت مخابرات به آگاهی داوطلبان عزیز خواهد رسید .
اطلاعیه های بعدی را پیگیری فرمایید .

اطلاعیه 11 شهریور:

ثبت نام شوندگان آزمون استخدام مخابرات به صورت یکپارچه در روز جمعه 17 شهریور91 در سراسر کشور آزمون خواهند داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، تمامی ثبت نام شوندگان آزمون استخدام مخابرات که موفق به دریافت کارت ورود به آزمون شده اند، به صورت یکپارچه در روز جمعه 17 شهریور91 در سراسر کشور آزمون خواهند داد.
بر اساس آیین نامه آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران ساعت شروع آزمون 9 صبح روز 17 شهریور ماه می باشد. درب های حوزه ها 20 دقیقه قبل از شروع امتحان برای استقرار داوطلبان در محل تعیین شده باز و 5 دقیقه قبل از شروع امتحان پاسخنامه ها تحویل داوطلبان می شود.
این روابط عمومی از تمامی شرکت کنندگان درخواست کرد ضمن مطابقت اطلاعات درج شده در پاسخنامه با اطلاعات فردی خود از صحت اطلاعات خود اطمینان حاصل کنند.
گفتنی ست همراه داشتن ماشین حساب و تلفن همراه به داخل حوزه امتحانی ممنوع است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، آن دسته از افرادی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نشده اند، می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام به نشانی www.tci.ir ، تا مورخه 12 /6 /91 نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند.
همچنین، ثبت نام کنندگانی که مدارک آن ها ناقص می باشد،( اعم از: عدم ارایه عکس پرسنلی , مخدوش بودن عکس پرسنلی ، ناقص بودن اطلاعات سجلی و مشخصات فردی و...) می توانند برای رفع اشکالات موجود، با همراه داشتن کارت ملی و یک قطعه عکس 4*3 و پرینت کارت دریافت شده ورود به آزمون, تا روز سه شنبه مورخه 14 /6 /91 به ادارات کارگزینی شرکت مخابرات استان مربوطه مراجعه و نسبت به تکمیل پرونده ثبت نام خود اقدام کنند.
بر اساس همین گزارش، شرکت کنندگان در آزمون ، برای رفع مشکلات احتمالی صدور کارت ، می توانند از تاریخ 11/ 6 /91 الی 16/ 6 /91 با مراجعه به سامانه ثبت نام، اشکالات خود را برطرف نمایند.
این روابط عمومی به داوطلبان توصیه کرد یک روز قبل از برگزاری آزمون ، محل آزمون خود را بر اساس اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه آزمون خود شناسایی کنند.

اطلاعیه 4 شهریور:

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، کلیه داوطلبان آزمون استخدامی ایـــن شرکت می توانند براساس اولویت های تعیین شده به سامانه اینترنتی www.tci.ir مراجعه و نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام نمایند.
بر اساس همین گزارش شرکت کنندگان در آزمون ، برای رفع مشکلات احتمالی صدور کارت ، می توانند از تاریخ 11/ 6 / 91 الی 16 / 6 / 91 با مراجعه به سامانه ثبت نام اقدام نمایند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه کلیلک کنید

 

 

► کافه استخدام/ خبرخوش برای شرکت کنندگان آزمون بانک گردشگری
استخدام آموزش و پرورش سال 92 ◄

بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر