وام
ثبت‌نام صندوق مهررضا براي پرداخت وام اشتغال

مرحله اول ثبت‌نام كارجويان در صندوق مهررضا براي پرداخت وام اشتغال از امروز در سراسر كشور آغاز شد...

 
تسهیلات طرح فجر مسکن مخصوص استانها
تسهیلات طرح فجر مسکن مخصوص استانها
تسهيلات 80 ميليون ريالی صرفا براي تكميل واحدهاي نيمه ساخته مجتمع سازان(سازندگان دو واحد به بالا) در تمامي استانها (به جز استان تهران) اعطا مي شود.
 
وام کارگشایی و خرید کالاهای مصرفی بادوام بانک سرمایه
بانک سرمایه با هدف کمک به اقشار مختلف جامعه، برای تهیه کالاهای مصرفی بادوام ساخت داخل اقدام به اعطای تسهیلات مشارکت مدنی می نماید.
 
وام کارگشایی و خرید کالای بانک ملت
لینک توضیحات مربوط به وام کارگشایی و خرید کالای بانک ملت
 
وام کارگشایی موسسه مالی و اعتباری سینا
لینک توضیحات مربوط به وام کارگشایی موسسه مالی و اعتباری سینا
 
وام کارگشایی و خرید کالای بانک ملی
لینک توضیحات مربوط به وام کارگشایی و خرید کالای بانک ملی
 
وام مسکن بانک مسکن
 دارندگان انواع حسابهای صندوق پس انداز مسکن از تاریخ شروع اجرای طرح(86.3.1) ،مشروط به گذشت حداقل 6 ماه از تاریخ افتتاح حساب خود ،قادر خواهند بود از تسهیلات با سپرده بانک تا سقف 80 میلیون ریال جهت خرید واحدهای مسکونی با شرایط تعیین شده توسط بانک یا احداث و تکمیل استفاده نمایند.
 
وام قرض الحسنه موسسه مالی و اعتباری قوامین
 با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه موسسه مالی و اعتباری قوامین با سپرده گذاری یا میانگین سازی در حساب جاری نزد موسسه (حواله-دفترچه ای)  پس از گذشت 6 ماه به میزان یک برابر میانگین حساب فرد از مزایای وام قرض الحسنه با بازپرداخت 12 ماهه تعلق می گیرد.
 
وام در قبال سرمایه گذاری موسسه مالی و اعتباری سینا
مشترياني که نزد شعب موسسه مالی و اعتباری سینا داراي سپرده بلند مدت مي باشند ، با اعتبار سنجي لازم مي توانند از اين تسهيلات درقالب يكي از عقود مشاركتي و حداکثر تا سقف80% مبلغ اصل سپرده استفاده نمايند .
 
وام قرض الحسنه بانک ملی
 قرض الحسنه اعطايي عقدي است كه به موجب آن بانك( به عنوان قرض دهنده) مبلغ معيني را طبق شرايط مقرر به اشخاص حقيقي يا حقوقي (به عنوان قرض گيرنده) به قرض واگذار مي نمايد. مراحل انجام كار : مدت زمان انجام فعالیت 44 دقیقه
 
وام قرض الحسنه ضروري بانک ملی
  مدارك مورد نياز  برای وام قرض الحسنه ضروري بانک ملی
 
وام قرض الحسنه بانک سپه
قرض الحسنه عقديست كه به موجب آن بانك (بعنوان قرض دهنده) مبلغ معيني را طبق شرايط مقرر در دستورالعمل به اشخاص (بعنوان قرض گيرنده) به قرض واگذارنمايد.
 
وام قرض الحسنه بانک رفاه
قرض الحسنه اعطايي عقدي است که به موجب آن بانک (به عنوان قرض دهنده) مبلغ معيني را طبق ضوابط مقرر به اشخاص حقيقي يا حقوقي (به عنوان قرض گيرنده) به قرض واگذار مي نمايد.
 
وام قرض الحسنه و سپرده گذاری بانک تجارت
  قرض الحسنه عقدی است که به موجب آن بانکها (به عنوان قرض دهنده) مبلغ معینی را طبق ضوابط مقرر به اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی (به عنوان قرض گیرنده)، به قرض واگذار نماید...
 
وام کسب و کار در بخش صنعت و معدن بانک تجارت
لینک مربوط به وام کسب و کار در بخش صنعت و معدن بانک تجارت
 
وام کسب و کار در بخش خدمات و پیمانکاری بانک تجارت
لینک مربوط به وام کسب و کار در بخش خدمات و پیمانکاری بانک تجارت
 
وام کسب و کار در بخش بازرگانی بانک تجارت
لینک مربوط به وام کسب و کار در بخش بازرگانی بانک تجارت
 
وام کشاورزی بانک تجارت
لینک مربوط به وام کشاورزی بانک تجارت
 
وام کشاورزی بانک کشاورزی
لینک توضیحات مربوط به وام کشاورزی بانک کشاورزی
 
وام کشاورزی بانک ملت
بمنظور اجرای مصوبات هیئت محترم دولت و حمایت از بخش کشاورزی، طرح خرید نقدی محصولات کشاورزی از جمله گندم ، چغندر قند ، برنج ، سویا، ذرت و ... پایه گذاری گردید،
 
وام فنی و مهندسی بانک توسعه صادرات
بانك توسعه صادرات ايران به عنوان يك بانك تخصصي در راستاي برنامه‏هاي توسعه اقتصادي و اجتماعي و به منظور تحقق بخشيدن به توسعه صادرات غيرنفتي به اعطاي تسهيلات مالي به صادركنندگان خدمات فني و مهندسي مبادرت مي‏ورزد.
 
وام کسب و کار موسسه مالی و اعتباری سینا
اين نوع تسهيلات جهت خريد دفاتر کار اداري و تجاري درقالب عقدمشارکت مدني و مبلغ آن براساس اعتبار سنجي لازم و تأييد توان مالي مشتري پرداخت مي گردد.
 
تسهيلات سرمايه در گردش بانک صنعت و معدن
تسهيلات سرمايه در گردش يكي از انواع خدمات بانك صنعت و معدن مي‌باشد كه جهت خريد و تهيه مواد اوليه، قطعات، لوازم يدكي و بسته‌بندي در زمينه هاي صنعتي، معدني و خدماتي ذيربط به متقاضيان واجد شرايط دريافت تسهيلات مالي سرمايه در گردش يك ساله ارائه مي‌شود.
 
تسهيلات بلند مدت کسب و کار بانک صنعت و معدن
به منظور تامين مالي بخشي از هزينه هاي سرمايه گذاري جهت ايجاد يا توسعه واحدهاي صنعتي ، معدني و گردشگري و يا تامين شرايط لازم جهت بهره برداري مطلوب ازاين واحدها، بانك تسهيلاتي را به صورت ارزي و ريالي و در قالب يکي از عقود اسلامي اعطاء مي نمايد.
 
وام بنگاه های اقتصادی زودبازده و کارآفرین بانک ملت
 دستورالعمل اجرائی اعطای تسهیلات بنگاه های کوچک اقتصادی زودبازده و کارآفرین در سال 1384 و به استناد تصویبنامه شماره 46468/ت/34055 مورخ 05/04/84 هیئت محترم وزیران و با شرایط و ضوابط تعیین شده از سوی بانک...
 
تسهيلات به واحدهاي زودبازده بانک توسعه صادرات ایران
   بانك توسعه صادرات ايران در راستاي اهداف برنامه هاي توسعه اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي دولت جمهوري اسلامي ايران و با هدف توزيع عادلانه منابع به ويژه در مناطق محروم ، افزايش توليد و صادرات غيرنفتي ، اشتغالزايي و افزايش فرصتهاي شغلي...
 
تسهيلات به بنگاه هاي كوچك بانک توسعه صادرات
بانك توسعه صادرات ايران با هدف توسعه صادرات كالاهاي غيرنفتي و به منظور «ايجاد اشتغال از طريق صادرات غير نفتي» به افراد تحصيل كرده كه اقدام به تأسيس شركت نموده باشند براي تهيه، تدارك و صادرات كالا و خدمات با شرايط ذيل تسهيلات ريالي كوتاه مدت پرداخت مي كند.
 
تسهيلات کسب و کار بانک سامان
هر فرد حقيقي داراي مجوز شغلي معتبر و رسمي از مراکز ذيصلاح و معتبر ميتواند با مراجعه به يکي از شعب بانک سامان، ضمن افتتاح حساب و استفاده از خدمات حسابهاي جاري جهت مراودات مالي خود از خدمات اعتباري اين بانک جهت تامين سرمايه و رفع نيازهاي مالي خود اقدام نمايد.
 
وام مشارکت مدنی خرید محل کار بانک سرمایه
بانک سرمایه به منظور خرید واحدهای اداری برای استفاده بخش های خدماتی ( پزشکی، وکلا، مهندسین، مشاور و ...) مبادرت به اعطاء تسهیلات در قالب عقد مشارکت می نماید. 
 
شرایط عمومی متقاضیان وام ازدواج
شرايط عمومي متقاضيان تسهيلات ازدواج  - روش هاي ثبت نام تسهيلات ازدواج -  شرايط ضامن هاي متقاضيان تسهيلات نقدي به همراه خريد کالاي ايراني
 
لیزینگ
معرفی لیزینگ های وابسته به بانک ها
 
وام احداث یا تکمیل ساختمان موسسه مالی و اعتباری سینا
اين نوع تسهيلات در قالب عقد مشاركت مدني و جهت تكميل يا احداث ساختمان پرداخت مي گردد .
 
وام تعمیر ساختمان موسسه مالی و اعتباری سینا
اين تسهيلات درقالب عقد مشارکت مدني و به دو نوع اعطاء مي گردد :
 
جعاله تعمیرات واحدهای مسکونی بانک ملی
جعاله عبارت است از التزام شخص (جاعل) يا كارفرما به اداي مبلغ يا اجرت معلوم (جعل) در مقابل انجام عملي معين ، طبق قرارداد. طرفي كه عمل را انجام مي دهد عامل يا پيمانكار ناميده مي شود.
 
جعاله تعمير مسكن فاقد سند ششدانگ بانک ملی
شرايط و مقررات دريافت تسهيلات
ـ متقاضي مقيم محل بوده و در محدوده شعبه ساكن باشد ...
 
جعاله تعمير مسكن با سند ششدانگ بانک ملی
ـ متقاضي مقيم محل بوده و در محدوده شعبه ساكن باشد ـ افتتاح حساب پس انداز قرض الحسنه نزد شعبه (اولويت با كسانيكه بيش از يك سال سابقه افتتاح حساب دارند)...
 
جعاله تکمیل و تعمیرمسکن بانک سرمایه
در چارچوب بخشنامه شماره 86035 مورخ 13/05/86 و اعطای تسهیلات در قالب عقود مبادله ای بانک سرمایه اقدام به اعطای تسهیلات جعاله تکمیل و تعمیر مسکن می نماید:
 
وام اعطایی مسکن انفرادی بانک ملی
به منظور اعطاي تسهيلات اعتباري به خانواده هاي فاقد مسكن، شعب مي توانند فقط در حوزه معاملاتي خود با رعايت مفاد اين مبحث ودرچارچوب ضوابطي كه در هر مقطع زماني بوسيله اداره مركزي تعيين و ابلاغ مي شود به متقاضياني كه قصد احداث...
 
وام اعطایی احداث مجتمع های ساختمانی بانک ملی
تسهيلاتي است كه بمنظور احداث و يا تكميل مجتمع هاي مسكوني به اشخاص حقيقي يا حقوقي واجد شرايط اعطاء مي گردد . متقاضيان اين گونه تسهيلات بايد تعهد نمايند واحدهاي...
 
فروش اقساطی/ مسکن بانک سرمایه
در چارچوب بخشنامه شماره 86035 مورخ 13/05/86 و اعطای تسهیلات در قالب عقود مبادله ای بانک سرمایه اقدام به اعطای تسهیلات فروش اقساطی مسکن می نماید:
 
مشارکت مدنی/ احداث و تکمیل ساختمان بانک سرمایه
بانک سرمایه بمنظور کمک به سازندگان واحدهای مسکونی، اعم از انفرادی یا به صورت مجتمع، اقدام به اعطای تسهیلات مشارکت مدنی مینماید.
 
تسهيلات خريد، ساخت و تعمير مسکن بانک سامان
براي تامين مسکن مناسب به تسهیلات کمک بانک سامان مي توانيد يکي از راه هاي زير را انتخاب کنيد. خريد مسكن - ساخت مسكن - تعمير مسكن
 
وام بخش مسکن بانک تجارت
وام مسکن 1 – به منظور طرح های ایجادی و توسعه ای ساختمان و انبوه سازی مسکن 2- مسکن انفرادی
 
وام خريد خودرو جهت خودروهاي فرسوده بانک ملی
شرايط و مقررات دريافت تسهيلات
- افتتاح حساب پس انداز قرض الحسنه نزد شعبه و ارائه فرم شماره 1 صادره توسط نمايندگي هاي مجاز...
 
وام نوسازی خودرو های فرسوده بانک ملت
در راستای اجرای مصوبه هیئت محترم دولت ، طرح جمع آوری و تعویض خودروهای فرسوده با همکاری سازمان شهرداریها ، بانک ملت و شرکت های خودروسازی (ایران خودرو، سایپا و گروه بهمن) به مرحله اجرا درآمده است.
 
وام خريد خودرو بانک ملی
شرايط و مقررات دريافت تسهيلات
ـ افتتاح حساب پس انداز قرض الحسنه نزد شعبه (اولويت با كسانيكه بيش از يك سال سابقه افتتاح حساب دارند)...
 
مشارکت مدنی/وام خرید خودرو بانک سرمایه
بانک سرمایه با هدف کمک به متقاضیان خرید خودروهای سواری و کار ساخت داخل اقدام به اعطای تسهیلات در قالب عقد مشارکت مدنی می نماید.
 
وام خرید اقساطی خودرو بانک سرمایه
در چارچوب بخشنامه شماره 86035 مورخ 13/05/86 و اعطای تسهیلات در قالب عقود مبادله ای بانک سرمایه با هدف کمک به متقاضیان خرید خودروهای سواری وکار ساخت داخل اقدام به اعطای تسهیلات در قالب عقد فروش اقساطی می نماید:
 


بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد

افراد حاضر

ما 330 مهمان آنلاین داریم