بنر
کافه استخدام/ از استخدام های دولتی چه خبر؟
شنبه ، 20 آبان 1391 ، 14:10

 

با توجه به تقاضای شما کاربران عزیز جهت پیگیری روند آگهی و آزمون های استخدامی از این به بعد قرار است در این بخش به پیگیری اخبار استخدامی و نحوه برگزاری آزمون ها بپردازیم.

شما می توانید سوال ها و در خواست های احتمالی خود را در تالار گفتگوی بانکی مطرح کنید و ما در حد توان به پیگیری اخبار خواهیم پرداخت.

========================

ماجرای تغییر معاونت منابع انسانی ریاست جمهوری به قدری به درازا کشید که باردیگر به سوژه داغ رسانه های داخلی تبدیل شده است.

به گزارش بانکی دات آی آر در خبر ها آمده است ,در حالی که بیش از 8 ماه از سال می گذرد همچنان تعیین تکلیف سهمیه‌های استخدام‌ سال جاری در گرو انجام اقداماتی است که استاندار‌ی‌ها باید انجام دهند.

در حالی که مجوزهای استخدام سال جاری توسط معاون سابق توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری صادر شده بود اما با تغییرات ایجاد شده در ترکیب معاون رییس جمهوری در خرداد ماه، معاون جدید اعلام کرد که برای استخدام‌های سال جاری در گام اول باید سقف پست های سازمانی دستگاه های اجرایی تثبیت شود.

بر این اساس به موجب ماده 29 قانون مدیریت خدمات کشوری دستگاه ها مکلف شدند ساختارشان را اصلاح کنند و از سوی دیگر بنا به احکام قانون دستگاه‌های اجرایی مکلفند سالانه دو درصد از نیروی انسانی را نسبت به سال قبل کاهش دهند بنابراین بنا شده استان‌ها با رعایت این مسائل ابتدا ساختارشان را به تصویب کمیسیون اجتماعی و سپس دولت برسانند تا سقف پست ها تعیین شود.

از سوی دیگر درخبری جداگانه اعلام شد:

نیروی انسانی تحصیل کرده جذب ادارات دولتی می شود

معاون حقوقی امور مجلس و استان ‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در صورت صدور مجوز نیروهای تحصیل کرده تا پایان سال جذب ادارات دولتی می شوند.

این چندمین بار طی ماه های اخیر است که چنین وعده ای از سوی مسئولین مطرح می شود این در حالیست که از ابتدای سال جاری چندین آزمون استخدامی دولتی برگزار شده و تا لحظه مخابره این گزارش شرکت کنندگان در آنها در سر درگمی به سر می برند.

نکته جالب توجه در این بین احتمام دولت دهم به اشتغال زایی و وعده های داده شده در خصوص ریشه کنی بیکاری در طی این دولت بود. درحالی که به نظر می رسد علی رغم تلاش های صورت گرفته دولت در جذب نیروهای مورد نیاز خود هم با مشکل روبرو شده است!

پربازدید ترین های بانکی:

*****************

 

► نیروی انسانی تحصیل کرده جذب ادارات دولتی می شود
بررسی طرح احتساب سابقه تدریس معلمان حق التدریسی استخدامی ◄

 
234-60-banki.
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 367 مهمان آنلاین داریم