بنر
حساب های ارزی بانک اقتصاد نوین
 
بانك اقتصاد نوين در زمينه ارائه خدمات ارزي به مشتريان، امكان افتتاح حساب‌هاي متنوعي را در اختيار مشتريان خود قرار مي‌دهد.
امكان افتتاح هر حساب ارزي به يكي از ارزهاي دلار آمريكا، يورو، پوند انگليس و درهم امارات براي مشتريان امكانپذير است.

انواع حساب‌هاي ارزي بانك اقتصاد نوين عبارتند از:
•    حساب قرض‌الحسنه جاري ارزي (با مبلغ حداقل افتتاح حساب معادل 5000 دلار)
•    حساب پس‌انداز ارزي (با مبلغ حداقل افتتاح حساب معادل 2000 دلار)
•    حساب سپرده مدت‌دار ارزي به صورت‌هاي سه ماهه، شش ماهه و يكساله (با مبلغ حداقل افتتاح حساب معادل 3000 دلار)

شرايط عمومي افتتاح هريك از حساب‌هاي فوق مشابه شرايط افتتاح حساب‌هاي نظير ريالي خود در بانك مي‌باشد. همچنين به مانده حساب‌هاي قرض‌الحسنه جاري ارزي و پس‌انداز ارزي سود تعلق نمي‌گيرد.
سود سپرده‌هاي مدت‌دار ارزي به صورت ارزي و به ميزان توافق شده در روز دريافت سپرده خواهد بود كه در سر رسيد سپرده به صورت روزشمار و بر مبناي نرخ روز افتتاح حساب محاسبه و قابل پرداخت و يا اضافه شدن به اصل سپرده خواهد بود. به سپرده‌هاي ارزي در صورت ابطال سپرده قبل از سر رسيد، سودي تعلق نمي‌گيرد.
 
شعب بانك اقتصاد نوين در سه وضعيت زير مجاز به پرداخت ارزي به مشتريان خود مي‌باشند:
•    پرداخت ارز به صورت اسكناس به دارنده حساب ارزي در وضعيتي كه به هنگام واريز وجه نيز دارنده حساب ارز را به صورت اسكناس به بانك پرداخت كرده باشد. در اين صورت كارمزدي از سوي شعبه جهت پرداخت ارز به صورت اسكناس دريافت نخواهد شد.
•    پرداخت ارز به صورت اسكناس از محل موجودي حساب ارزي صاحب حساب، در صورتي كه صاحب حساب ارز موجود در حساب خود را به هنگام واريز از طرق ديگري به جز ارائه اسكناس به شعبه تامين كرده باشد. در اينصورت شعبه به هنگام تحويل ارز مورد نياز مشتري به ميزان دو در هزار هم ارز ريالي ارز مورد نظر كارمزد از مشتري دريافت مي‌نمايد.
 

► خرید و فروش ارز در بانک اقتصاد نوین
خدمات ارزی بانک اقتصاد نوین ◄

 
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 706 مهمان آنلاین داریم