بنر

هتل های رویایی آینده + عکس (1)

چهارشنبه ، 26 مرداد 1390 ، 09:02

چه کسی است که دوست نداشته باشد در هتلی اسکان پیدا کند که روی دریاست و سرویس دهی آن با بالن انجام می شو؟

به گزارش بانکی دات آی آر، هتل هایی که در این گزارش به شما معرفی می کنیم، هتل هایی تخیلی، مربوط به آینده وگاهی حتی طنزآمیز هستند که البته هنوز وجود خارجی ندارند! اما شاید روزی برخی از آنها ساخته شوند و وجود خارجی پیدا کنند.

برای دیدن بخش دوم گزارش اینجا کلیک کنید.


1.    هتل Full Moon Bay

معماری این هتل خیره کننده، تاحدی الهام گرفته از "جنگ ستارگان" و بسیار بیشتر از آن یادآور هلال و قرص کامل ماه است. این هتل که برای باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، طراحی شده است، دو قسمت دارد که فول مون بای و کرسنت نام دارند.

ظاهر این هتل ها بسته به زاویه قرار گرفتن بیننده کاملا متفاوت است.


2.    هتل Graft Tower

اشتباه نکنید، این صحنه ای از یک فیلم تخیلی نیست! این گرنت تاور است؛ هتلی سازگار با محیط زیست با مزرعه ای عمودی.

این هتل توریستی و سازگاربا محیط زیست با الیاف درهم تنیده ای که دور تا دور مزرعه را فرا گرفته اند، تداعی کننده زندگی و به معنای واقعی کلمه "رشد" است. اتاق ها و دیگر جاهای قابل سکونت، همچون آشیانه های محصور شده در میان تار های عنکبوت هستند.


3.    هتلSphere

طراح و معمار این هتل، هتلی را روی دیواره های صخره ای دریک اقیانوس طراحی کرده است. تصور کنید! چشم انداز این هتل بی نظیر است. هتل برای یک جزیره مصنوعی طراحی شده و فاصله آن با خشکی 300 متر در نظر گرفته شده است. اگر روزی این هتل ساخته شود و مسافر هم بپذیرد، مسافران خوشبختش می توانند با استفاده از پلی که ساحل و جزیره را به هم وصل می کند، فاصله این دو خشکی را بپیمایند.

4.    هتل Poseidon Undersea Resort

در ابتدا قرار بود این هتل در سال 2009 به بهره بردای برسد، اما تا کنون که این اتفاق نیفتاده و شاید هیچوقت هم نیفتد. اما طرح آن جالب و دیدنی است.

اولین هتل در کف دریا را تصور کنید، جاییکه می توانید با آرامش در محوطه ای به اندازه 40 فوت روی سطح دریا شناور باشید.

این هتل دارای 24 سوئیت است که یکی از آنها یک آپارتمان لوکس و مجلل است. این هتل همچنین از وجود 48 خانه ییلاقی سود می برد که با نمایی شیشه ای به میهمانانش شانس دیدن چشم اندازی شفاف از محیط اطراف  را می دهد.

اقامت یک هفته ای دو نفر در این هتل بیش از 30 هزار دلار خرج دارد.


5. هتل Aerotel Russian Floating

هتلی توری روی دریا که با یک گردشگاه در هم تنیده تکمیل می شود. در این هتل روسی هم سرویس دهی با بالن انجام می شود.

بخش کوچکی از هتل با سطح دریا تماس دارد، حیات موجودات دریا را حفظ می کند و ساختار باز آن پارک ها، معابر و باغ های معلق را نگه می دارد.


6.    هتل The Michael Jackson Robot Hotel

این هتل عجیب و غریب و بیش از حد بالا  طرحی مشابه یک انسان و مشخصا مایکل جکسون را در خود دارد. طراحان این هتل  مجسمه ای بزرگ از او را در این طراحی گنجانده اند.

این طرح که برای مسابقه طراحی یادبود مایکل جکسون طراحی شد، مجموعه ای از سرگرمی های چند رسانه ای و مرکز خرید هم در این طرح که در لاس وگاس آمریکاست، پیش بینی شده است.


7.    MORPHotel

این هتل که با الهام از ستون فقرات انسان طراحی شده، قابلیت وفق دادن و منطبق کردن خود با شرایط آب و هوایی و جغرافیایی را دارد.

طراحی این هتل به گونه ایست که می تواند سیار باشد، به این معنا که با سفر به نقاط مختلف دنیا توریست ها را از نقطه ای به نقطه دیگر ببرد.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

===================

► هتل های رویایی آینده + عکس (2)
باداب سورت,شگفتی کشف نشده ساری+تصاویر جالب ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر