سند پرونده تاریخی / طومار حمایت نمایندگان از خاوری
چهارشنبه ، 20 مهر 1390 ، 15:52

حکایت مدیرعامل سابق بانک ملی که هم اکنون در کانادا به سر می برد ، دارد به جاهای جالبی می رسد.

به گزارش بانکی دات آی آر ، روز یکشنبه در خبر "رمز گشایی از یک پرونده تاریخی ..." به عزل مدیرعامل اسبق بانک سپه - محمودرضا خاوری - توسط احمدی نژاد پرداختیم ، سال 84 و در حالی که تنها چند ماه از ریاست جمهوری احمدی نژاد نگذشته بود ، دولت در اقدامی که در راستای بهبود روند اصلاح نظام اقتصادی ذکر شده بود ، تعدادی از مدیران بانکهای دولتی را عزل کرد.

نمایندگان مجلس در آن زمان ، ضمن تذکر کتبی به رئیس جمهور به خاطر برکناری مدیران بانکهای دولتی ، نامه ای نیز چند روز پیش از عزل در حمایت خاص از محمودرضا خاوری منتشر کرده و با دفاع تمام قامت از "خدمتگزار راستین مردم و نظام بانکی" تلاش خود را بکار بستند تا از برکناری وی جلوگیری به عمل آورند.

در این نامه که سند آن را در پایین صفحه ملاحظه خواهید کرد ، 170 تن از نمایندگان مجلس از "مدیریت مطلوب و تحسین برانگیز دکتر خاوری به عنوان یکی از خدمتگزاران راستین و مردمی نظام بانکی" حمایت و قدردانی کرده اند."

نمایندگان در پایان نامه تاکید کرده بودند : مسلما کشور عزیزمان در راستای رشد و شکوفایی نظام اقتصادی نیازمند چنین مدیران کارآمد و دلسوزی است.!

در این طومار ، امضای نمایندگانی همچون : محمدتقی رهبر ، داریوش قنبری ، محمد مهدی مفتح و فاطمه آلیا دیده می شود.

جالب است که همین نمایندگان هم اکنون به انتقاد صریح از دولت به خاطر ریاست خاوری بر بانک ملی می پردازند ، هر چند تغییر 180 درجه موضع این نمایندگان محترم و فراموشی امضاها و نامه ها و تقدیرها و ... مسبوق به سابقه است.

سابقه ای که در استیضاح مرحوم کردان به یاد داریم ، در آن زمان علی رغم اینکه برخی نمایندگان رابطه نزدیک با علی کردان داشته و با سوابق او آشنا بودند ، به یکباره در استیضاح وی با چرخشی 180 درجه ، به منتقدین جدی وی تبدیل شدند !

 

برای دیدن نامه در اندازه بزرگتر کلیک کنید

► استخدام های 20 مهر 90 برای استان فارس
استخدام کارشناس یا ارشد صنایع در ماهشهر (تا 25 مهر 90) ◄

 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ
خريد بليط چارتر

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 410 مهمان آنلاین داریم