پذیرش سرمایه گذار
سرمایه گذاران محترم
لطفاً موارد ذیل را با دقت مطالعه نمایید و در صورتیکه تصمیم به سرمایه گذاری داشتید با شماره تلفن 89717000-021 یا ایمیل rabiei @ rayanmehr .co.ir تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار گیرد و موارد لازم جهت عقد قرارداد بیان شود.
اطلاعاتی راجع به سرمایه و پرداخت سود
1- حداقل نرخ سود پرداختی به سرمایه گذاران سالیانه 25% می باشد.
2- در دوره های قبلی نرخ سود قطعی پرداختی به سرمایه گذاران حدود 28% (3% بالاتر از حداقل اعلام شده) بوده است.  پیش بینی می شود نرخ قطعی در دوره های آتی نیز بیش از حداقل اعلام شده باشد.
3- سود سرمایه گذاران هر 3ماه یکبار (اواخر هر فصل) محاسبه و پرداخت می شود.
4- سرمایه گذار می تواند در هر زمانی تقاضای پس گرفتن سرمایه را بنماید. در این حالت سرمایه وی حداکثر تا یک ماه پس از درخواست بازگردانده می شود و سود سرمایه نیز تا آخرین روز به صورت روزشمار به وی پرداخت می شود.
5- اصل سرمایه و حداقل سود اعلام شده توسط شرکت نرم افزاری صاحب تجارت تضمین می شود. این شرکت از سال 76 در عرصه کامپیوتر و تجارت الکترونیک ایران فعالیت دارد و سابقه درخشان و تجربیات موفقی در زمینه کسب و کار الکترونیک دارد.
موضوع سرمایه گذاری
1- سرمایه شما جهت سرمایه گذاری در پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی ایران مورد استفاده قرار می گیرد.
2- سرمایه شما برای خرید و فروش محصولات این فروشگاه های اینترنتی به کار می رود.
3- این فروشگاه ها بیش از  4 سال است که راه اندازی شده است و سرمایه شما جهت تأسیس یا توسعه آنها به کار نمی رود. یعنی در حال فروش هستند.  بنابراین سرمایه شما از همان ابتدا در سوددهی قرار می گیرد.
4- این فروشگاه هادر حال حاضر مشتریان خود را دارند و فروش آن تضمین شده می باشد و همانطور که اشاره شد پر فروش ترین وب سایت های تجارت الکترونیک ایران هستند و این رتبه از بانک مربوطه قابل استعلام است.

► فراخوان همکاری در سایت بانکی
نرخ سود سرمایه گذاری بانک ها و موسسات مالی کشور ◄

LAST_UPDATED2
 
بنر
بنر
بنر
بنر
نرم افزار CRM
رپورتاژ آگهی
ایمیل مارکتینگ

برای سفارش بک لينک در بانکی با شماره 09127777190 تماس بگيريد
Page Title

افراد حاضر

ما 209 مهمان آنلاین داریم