بنر

اینترنت بانک تجارت

دوشنبه ، 14 مرداد 1387 ، 17:17
آدرس دسترسی به اينترنت بانك تجارت

 

سرویس بانکداری اینترنتی این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده و برخی از امور بانکی خود را به صورت غیر حضوری از طریق این سرویس انجام دهند.


نحوه ثبت نام و فعال کردن سرویس اینترنت بانک تجارت :
مشتریان می توانند به نزدیکترین شعبه بانک تجارت در سراسر کشور مراجعه و با تکمیل فرم ، سرویس مذکور را برای هر یک از حسابهای بانکی خود (قرض الحسنه جاری، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز)فعال و رمزهای مربوطه را دریافت نمایند.
پس از تکمیل فرم درخواست، بانک تجارت بلافاصله نسبت به فعال نمودن سرویس مذکور و تولید رمز عبور اول (PIN1) و رمز عبور دوم (PIN2) اقدام می نماید.
رمز عبور اول(PIN1): دریافت مانده و صورتحساب
رمز عبور دوم(PIN2): انتقال وجه،پرداخت قبوض

 

خدمات قابل ارائه از طریق سامانه پرداخت اینترنتی :

گزارش ها (مدیریت پذیرندگان کارت- ورود دارندگان کارت)
انتقال وجه از تجارت کارت به سایر کارتهای عضو شبکه شتاب تا سقف روزانه 30.000.000 ریال
پرداخت قبوض از طریق کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب
مدیریت ارسال sms لحظه ای
امکان مشاهده مانده حساب کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب
امکان مسدود نمودن کارت
امکان خرید شارژر تلفن همراه از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب
امکان واریز کمک های مردمی به برنامه جهانی غذا و سازمان بهزیستی کشور از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب
خدمات قابل ارائه

دارندگان تجارت کارت می توانند با در اختیارداشتن رمز دوم(دریافت از دستگاه خودپرداز)، کد CVV2و تاریخ انقضای کارت خود از خدمات اینترنتی کارت در سایت اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir استفاده نمایند


دریافت موجودی حساب کارت
با استفاده از این گزینه می توانید از موجودی تجارت کارت خود به صورت لحظه ای مطلع شوید.
انتقال وجه

با استفاده از این منو می توانید از حساب تجارت کارت خود تا سقف روزانه 500.000.000ریال به کارتهای بانک تجارت و تا سقف  30.000.000ریال، به سایر کارتهای عضو شتاب واریز نمایید.

واریز وجوه شناسه دار
در واریز به حساب برخی از سازمانها نظیر سازمان تامین اجتماعی ، به جز مبلغ و شماره حساب نیاز به ورود کد شناسه است. شناسه عددی است که برای شناسایی اطلاعات واریز کننده وجه، توسط سازمان مربوطه ، اختصاص داده شده و می بایست توسط واریز کننده وجه در هنگام واریز ثبت گردد.
نکته:
برای استفاده از خدمات انتقال وجه و واریز وجوه شناسه دار، به نزدیکترین شعبه بانک تجارت مراجعه و اینترنت بانک حساب خود را فعال نمایید .

پرداخت قبوض
دارندگان کارتهای شتاب می توانند از طریق سامانه خدمات اینترنتی کارت  قبوض خود را پرداخت نمایند
خرید شارژ از طریق تجارت کارت و کلیه کارتهای عضو شتاب
دارندگان تجارت کارت و کارتهای عضو شتاب، می توانند شارژ تلفن همراه مورد نیازخود را  با مبالغ مورد نظر انتخاب و خریداری نمایند

واریز کمک های مردمی
دارندگان کلیه کارتهای شتاب می توانند کمکهای خود را به حساب برنامه جهانی غذا ، سازمان بهزیستی ، موسسه محک، کمیته امداد امام خمینی، آسایشکاه کهریزک و زندانیان نیازمند واریز نمایند
مدیریت ارسال پیامک لحظه ای
دارندگان حساب کارت بانک تجارت با فعال نمودن سرویس ارسال پیامک لحظه ای، از انجام هر تراکنش به روی حسابهای خود با دریافت پیامک مطلع خواهند شد. همچنین  برای تغییر شماره تلفن همراه یا غیرفعال سازی دریافت پیامک نیز می توانند از این منو استفاده نمایند.

تعیین سقف برداشت از تجارت کارت
شما می توانید در صورت تمایل جهت برداشت از حساب خود سقف برداشت تعیین نمایید .این سقف برداشت شامل برداشت از طریق دستگاههای کارت خوان و دستگاههای خودپرداز می باشد.


تغییر رمز

با استفاده از این منو, مشتری می تواند رمز کارت خود را تغییر دهد. برای این کار, دارنده کارت باید رمز دلخواه را در چهار رقم وارد و مجدداً رمز جدید را وارد و تاُیید نماید.

در صورت بروز مشکل در دستگاههای عابر بانک با شماره های زیر تماس فرمایید.

شماره تماس در ساعات اداری 88805959

شماره تماس در ساعات غیر اداری 88898683انتقال وجه و پرداخت قبض با کارتهای شبکه شتاب

کلیه دارندگان کارتهای عضو شبکه شتاب می توانند با وارد کردن شماره روی کارت و رمز دوم حساب از طریق تلفنبانک نسبت به دریافت مانده، پرداخت قبوض و پیگیری پرداختهای خود اقدام نمایند.
توجه: دریافت رمز دوم تجارت کارت (2cvv) از طریق دستگاههای خودپرداز بانک تجارت امکانپذیر است.نحوه صدور تجارت کارت

پس از تکمیل فرم تقاضا و تعهدنامه توسط مشتریان ، یک فقره حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت یا قرض الحسنه پس انداز (بدون صدور دفترچه) توسط شعبه برای مشتری افتتاح می گردد و متقاضی دریافت " تجارت کارت " حداقل مبلغ 100000ریال را در هر یک از حسابهای افتتاح شده تودیع می نماید .

لازم به ذکر است که به حسابهای سرمایه گذاری کوتاه مدت سودی مربوط به حسابهای مذکورتعلق می گیرد .

توضیح: آن دسته از مشتریان که نزد بانک تجارت حساب چک کارت داشته اند، می توانند با ارائه کارت قدیم و تکمیل مجدد فرمهای مربوطه (در شعبی که کارت قدیم خود را دریافت نموده اند )، نسبت به تعویض کارت خود اقدام نمایند. مشتری حداکثر ظرف مدت 15 روز باید به شعبه ذیربط مراجعه و کارت و رمز مربوطه را در قبال ارائه رسید, دریافت نماید.سایر موارد

قابلیت های پایانه های فروش بانک تجارت

پرداخت قبوض
خرید شارژ تلفن همراه
چاپ مجدد رسید خرید
دریافت گزارش عملکرد روزانه، تسویه و واریز وجوه تراکنش ها
امکان اتصال دستگاهPOS به سیستم صندوق فروشنده
اخذ کد شناسه به هنگام عملیات دریافت وجه:
با فراهم آوردن این امکان در پایانه های فروشگاهی، فروشندگان می توانند پس از کشیدن کارت و ورود کد شناسه خریداران، نسبت به مدیریت وجوه واریزی بر اساس اطلاعات درج شده در صورتحسابهای خود اقدام نمایند.
امکان ارتباط پایانه فروش با رایانه فروشگاه:
استفاده از این امکان موجب اخذ گزارشهای متنوع حسب نیاز فروشنده، ارتباط با برنامه حسابداری نصب شده و رایانه فروشنده و تبادل اطلاعات دستگاه POS  و رایانه و کاهش بروز خطا می گردد.
پذیرش تمامی کارتهای بانک ها و افزایش قدرت خرید مشتریان

تلفن بانک تجارت ◄

بنر
بنر
بنر
بنر