آدم مشهورهایی که پول پارو می کنند!

دوشنبه ، 24 تیر 1392 ، 08:58
هنرمندان به چه روشي امورات‌شان را مي‌گذرانند يا چرا برخی از آنها خيلي ثروتمند هستند؟ براي رسيدن به منطقي‌ترين جواب فقط يك گزينه موجود است؛ گزينه‌اي با نام شغل دوم.

آقاي بازيگر بازرگان

امیرحسین رستمي همراه پسرخاله‌اش يك شركت بازرگاني خوب و پررونق را مديريت مي‌‌كند. همچنین او جوان‌‌ترين عضو اتاق بازرگاني ايران و امارات است.


امین تارخ و آموزشگاه بازيگريش

سال‌هاســت كــه ايــن پيشكسوت سينماي ايران آموزشگاه بازيگري خود را  داير كرده است كه در ميان جوانان خيلي طرفدار دارد.

شهاب حسيني در لواسان

مدتي نه چندان كوتاه است كه كافه‌اي را در لواسان داير كرده كه به نام كافه هنر معروف شده است.

ساعت‌هاي پيمان معادي

علاقه خاصي به فعاليت‌هايي در زمينـه سـاعت‌هــاي مچي دارد به همين منظور سال‌هاست يك گالري ساعت در پاساژ گلستان شهرک غرب  داير كرده است.


آتلیه کمند

كمند اميرسليماني  يك آتليه عكاسي دارد كه بخشي از وقتش را به فعاليت در آنجا مي‌گذراند.

ستاره اسكندري

فرهنگ ايراني و لباس‌هاي سنتي

ستاره اسكندري شغل دومي را براي خودش انتخاب كرده كه در هر شرايطي كه احساس بيكاري كرد بتواند آن را انجام دهد. خانم اسكندري يك فروشگاه لباس‌هاي سنتي و ايراني را مديريت مي‌كند كه در مواقع لزوم سري به آنجا مي‌زند.

كيميــاگري‌هاي مسعود كيميايي

آموزشگاه بازيگري خود را مدت‌هاست تاسيس كرده و علاوه بر فرهنگسازي‌اش در زمينه هنر راهي براي امرار معاش هم پيدا كرده است.

غذاهاي لبناني باب ميل هادي كاظمي

هادي كاظمي  رستوراني به نام لیالی را داير كرده كه در آن غذاهاي لبناني سرو مي‌شود.


مردي با دوربين

اين مرد هنرمند در هر زمينه‌اي كه فعاليت مي‌كند بايد با دوربين سر و كار داشته باشد چه در مواقعي كه مشغول ساخت فيلم است و چه غير از آن. آتليه عكاسي رضا عطاران هم از اين قاعده مستثنا نيست.

نيوشا ضيغمي

تهیه کننده وصاحب موسسه زيبايي

نيوشا ضيغمي پس از مدتي كه به عنوان بازيگر شناخته شد، گفت ما او را به عنوان يك تهيه‌كننده هم بشناسيم اما قضيه همين‌جا به پايان نرسيد و در حال حاضر صاحب يك موسسه زيبايي هم هست.

پاتوقي با طعم چيپس و پنير

حميد خندان از اولين خوانندگاني است كه تصميم گرفت كافه‌داري را به عنوان شغل دومش انتخاب كند و اين شغل را در ميان بسياري از هنرمندان مرسوم كرد.


هنرمند  دوجانبه!

محمد‌رضا فروتن علاوه ‌بر نقش‌آفريني در فيلم‌هاي سينمايي به طراحي دكوراسيون داخلي مشغول است و دفتري را تاسيس كرده كه كارهاي طراحي دكور در آن انجام مي‌دهد.

لوسترفروشي آدم پرخرج

يوسف تيموري علاوه‌بر حرفه بازيگري فعاليت تجاري هم انجام مي‌دهد اما شاخه اين فعاليت‌هاي تجاري ممكن است تعجب‌برانگيز باشد. بله؛ لوسترفروشي.

وقتي مدير پروژه‌هاي تبليغاتي يك خواننده باشد

علي لهراسبي، خواننده‌اي كه خيلي‌ها با آهنگ‌هايش خاطره دارند به عنوان مدير پروژه‌هاي تبليغاتي در يك شركت خصوصي فعاليت مي‌كند.


نيكي كريمي، بازيگر يا شغل‌هاي ديگر

او ابتدا مترجمي را به‌عنوان شغل دوم انتخاب كرد و پس از مدتي به كارگرداني روي آورد اما هيچ‌كدام از اينها كاري نبود كه حس ماجراجويي او را ارضا كند و به تازگي سراغ تاسيس يك موسسه زيبايي رفته است.

شغل دوم، سوم، چهارم و... الي ماشاالله

بهرام رادان سعي دارد در هر زمينه‌اي دستي داشته باشد از تهيه‌كنندگي فيلم سينمايي گرفته تا كافي‌شاپ‌هاي معدودش و پخش قهوه و از خوانندگي گرفته تا انواع تجارت‌هاي ريز و درشتي كه خيلي از آنها به گوش كسي نرسيده است.

كارگردان يا طراح دكوراسيون

تهمینه میلانی كه فارغ‌التحصيل رشته معماري است علاوه بر فعاليت‌هاي سينمايي به كارهاي طراحي دكوراسيون داخلي هم مي‌پردازد.

نمايشگاهي به شيوه كيانيان

از آنجا كه از هر انگشت آقاي رضا كيانيان 10 هنر مي‌بارد در مواقعي كه تصميم ندارد در فيلمي ايفاي نقش كند وقت خود را صرف عكاسي و مجسمه‌سازي مي‌كند و در نهايت آنها را در نمايشگاهي رونمايي مي‌كند.

هم تهران و هم كرج

حمید عسگری  هم تصميم گرفته مثل خيلي از ستاره‌هاي موسيقي كافه‌داري را به عنوان شغل دوم خود انتخاب كند و اينطور كه به نظر مي‌رسد به حدي در اين كار موفق بوده كه اكنون 2 كافي‌شاپ دارد؛ يكي از آنها در شهرك غرب تهران و ديگري در شهر كرج است.

كارخانـه توليد واكس

نيما مسيحا ترجيح داده به جاي انجام كارهاي دم‌دستي كارخانه توليد واكس راه بيندازد و تا اين لحظه از كارهايي كه انجام داده و تصميماتي كه گرفته خيلي راضي است.

زندگی ایده آل

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

► مسلمانان در هر کشور چند ساعت روزه می گیرند؟+نقشه
خودرو ها چقدر ارزان شدند+جدول همه خودروها ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر