نرخ آبونمان تلفن‌ ثابت معادل 100 پالس

سه شنبه ، 25 تیر 1392 ، 12:04

در جلسه 158 شورای رقابت، نرخ آبونمان تلفن ثابت معادل 100 پالس تعیین شد به این شرط که مشترک کمتر از 100 پالس در ماه از تلفن استفاده کند اما رئیس شورای رقابت می‌گوید: شرکت مخابرات توضیحاتی نسبت به تعیین 100 پالس داشته است.

به گزارش فارس روز گذشته جمشید پژویان در گفت‌وگو با فارس در خصوص بررسی درخواست مخابرات برای افزایش آبونمان تلفن ثابت در شورای رقابت گفت: شورای رقابت طی چندین هفته این موضوع را بررسی کرده است و در این رابطه تصمیم اولیه‌ای نیز گرفته شد که البته شرکت مخابرات توجیهاتی را در خصوص این تصمیم داشت.

رئیس شورای رقابت افزود: آخرین نتیجه بررسی موضوع افزایش آبونمان تلفن ثابت این است که شورا از رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران خواسته تا در جلسه آینده شورا توضیحاتی را ارائه کنند.

وی ادامه داد: سپس شورا توضیحات مدیران مخابرات را بررسی و نظر تکمیلی خود را ارائه خواهد کرد.

صبح امروز شورای رقابت تصمیمات خود را در خصوص آبونمان تلفن‌ثابت روی سایت رسمی شورا قرار داده است.

براساس اطلاعیه منتشر شده، در یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه  شورای رقابت که در روز یکشنبه نهم تیرماه 1392 تشکیل شده، تصمیمات زیر اتخاذ شده است:

1.نرخ آبونمان تلفن ثابت بابت هر خط معادل هزینه 100 پالس در ماه منظور شد. چنانچه مشترکان بیش از 100 پالس در ماه از هر خط تلفن استفاده کنند، این مبلغ به صورتحساب آنان اضافه نمی‌شود و چنانچه میزان استفاده آنان کمتر از این مقدار باشد، به مأخذ 100 پالس در صورتحساب آنها منظور خواهد شد.

2.چنانچه شرکت مخابرات ایران در جهت ارتقای کارایی، نسبت به بهبود فناوری ارائه خدمات خود اقدام کند، در صورت اثبات ارتقای کارایی، ضریب z منظور شده در دستورالعمل قیمت‌گذاری مخابرات بنا به پیشنهاد شرکت مخابرات ایران، از سوی شورای رقابت مورد تجدید نظر قرار خواهد گرفت.

طبق اظهارات روز گذشته جمشید پژویان تصمیم اولیه این شورا همان تعیین نرخ معادل 100 1پالس برای آبونمان است که فعلا قطعی نیست و شورا برای اعلام نظر تکمیلی خود منتظر توضیحات مدیران مخابراتی است.

براساس این گزارش، در حال حاضر مبلغ فعلی آبونمان تلفن ثابت 63 تومان است.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

===============

► ایجاد ۷ میلیون شغل جدید در ۸ سال!
مایکروسافت هم ساعت مچی هوشمند می سازد ◄

بنر
بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر
بنر