بنر

بنر
بانک سپه
مدیر عامل: سیدکامل تقوی نژاد

تاریخچه و معرفی بانک سپه
در آغاز سال 1304 شمسی که هنوز آرامش در سراسر کشور و فعاليتهای عمومی در شئون مختلف اجتماعی محسوس نشده بود و تاثير شگرف عوامل اقتصادی و بازرگانی در حيات سياسی مملکت نمودی نداشت. اولين بانک ايرانی با سرمايه 3,883,950 ريال در محلی محدود – چند باب مغازه – تاسيس شد و در 24 اسفند همان سال اولين شعبه بانک سپه در شهر رشت افتتاح گرديد.

و اکنون بانک سپه با نزديک به 80 سال (بيش از سه ربع قرن) تجربه به عنوان يکی از مهمترين نهادهای مالی و اقتصادی کشور با حدود 1700 شعبه توانسته با جذب سرمايه های سرگردان جامعه و سوق دادن آن در فعاليتهای توليدی در جهت تحقق اهداف اقتصادی کلان کشور مشارکتی موثر و مطلوب داشته باشد.
در عرصه بين المللی نيز با ايجاد واحد در کشورهايی چون آلمان، ايتاليا و فرانسه و همچنين بانک بين المللی سپه انگلستان، در ارائه خدمات بانکی از جايگاه ارزنده ای برخوردار است.

از اهم فعاليتهای بانک سپه در عرصه بين المللی ميتوان به خدماتی از قبيل افتتاح انواع حسابهای سپرده، انجام امور حوالجات ارزی، گشايش اعتبار اسنادی، ابلاغ اعتبارات اسنادی، پوشش اعتبارات اسنادی، تاييد اعتبارات اسنادی، صدور ضمانتنامه ارزی، ... اشاره نمود.

مطالب فوق تاريخچه مختصری بود از اين بانک کهن ايرانی، اما در اين برهه زمانی که سرعت چرخه سازندگی در سراسر جهان، نياز به حضور بانکها را هر روز افزايش ميدهد، طبيعتا با گسترش توان اقتصادی ملل مختلف در پهنه گيتی، نياز به سيستم بانکی کارآمد و پويا بيش از پيش احساس ميشود.
تلفن مرکز تماس :  1557
شهرستانها: 88207221 - 021 و 1557- 021
(به غیر از: تهران، خراسان رضوی، قزوین، تبریز)
پیامک :  30001557
پست الکترونیکی :
آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید
از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 16:30 و پنجشنبه‌ها از ساعت 8 الی 12 به‌ مشتریان ارایه خدمت می‌کند.
نشانی : تهران، بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، خیابان نوروز، ساختمان نگین سپه (ادارات مرکزی بانک سپه)
کدپستی: 1519953111

 
بنر
بنر
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 1262 مهمان آنلاین داریم