بنر

کارت های بانک تجارت

دوشنبه ، 14 مرداد 1387 ، 17:23
خدمات قابل ارایه تجارت کارت

دریافت وجه تا سقف دو میلیون ریال از دستگاههای خودپرداز
دریافت وجه از طریق دستگاههای pos مستقر در شعب بدون محدودیت مبلغ
واریز وجه به حساب از طریق دستگاههای خود دریافت
پرداخت قبوض و اقساط تسهیلات از طریق  ابزارهای بانکداری  الکترونیکی
خرید از طریق کلیه دستگاههای کارت خوان بانکهای عضو شبکه شتاب و سایت اینترنتی فروشگاهها و مراکز خرید طرف قرارداد با بانک تجارت
انتقال وجه از تجارت کارت به تمامی حسابهای بانک تجارت و کلیه کارتهای شبکه شتاب از طریق دستگاههای خودپرداز و سامانه پرداخت اینترنتی کارت
امکان خرید شارژ تلفن همراه از طریق دستگاههای خودپرداز ، pos و سامانه خدمات الکترونیکی کارت
واریز کمکهای مردمی از طریق دستگاههای خودپردازو سامانه خدمات الکترونیکی کارت
صدور تجارت کارت برای پرسنل سازمانها و شرکتها با لوگوی مشترک و طراحی ویژه امکان پذیر است.


انواع کارت های بانک تجارت
تجارت کارت کارتی است که دارندگان آن می توانند در تمام اوقات شبانه روز (به استثناء آن تعداد از دستگاههایی که در محوطه داخلی شعب نصب گردیده و فقط در ساعات اداری قابل استفاده می باشند.) از دستگاههای تحویلداری خودکار ( ATM )، وجه نقد دریافت و یا از انواع دیگر خدمات بانکی بهره مند گردند.
لازم به توضیح است که دستگاههای مذکور، دریافت و پرداخت وجه نقد تا سقف 2000000ریال در روز (5 بار و هربار400000ریال) را انجام می دهند. تاریخ مؤثر عملیات مربوط به برداشت و یا واریز وجه نقد پس از پایان وقت اداری بانک، به تاریخ روز بعد خواهدبود.

صدور تجارت کارت
پس از تکمیل فرم تقاضا و تعهدنامه توسط مشتریان ، یک فقره حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت یا قرض الحسنه پس انداز (بدون صدور دفترچه) توسط شعبه برای مشتری افتتاح می گردد و متقاضی دریافت " تجارت کارت " حداقل مبلغ 100000ریال را در هر یک از حسابهای افتتاح شده تودیع می نماید .
لازم به ذکر است که به حسابهای سرمایه گذاری کوتاه مدت سودی مربوط به حسابهای مذکورتعلق می گیرد .
توضیح: آن دسته از مشتریان که نزد بانک تجارت حساب چک کارت داشته اند، می توانند با ارائه کارت قدیم و تکمیل مجدد فرمهای مربوطه (در شعبی که کارت قدیم خود را دریافت نموده اند )، نسبت به تعویض کارت خود اقدام نمایند.
مشتری حداکثر ظرف مدت 15 روز باید به شعبه ذیربط مراجعه و کارت و رمز مربوطه را در قبال ارائه رسید, دریافت نماید.
تغییر رمز
با استفاده از منوی تغییر رمز  در دستگاههای خود پرداز می توانید رمز کارت خود را به شماره دلخواه تغییر دهید. لازم به ذکر است کلیه مشتریانی که نسبت به افتتاح حساب و دریافت تجارت کارت و رمز اقدام می نمایند و نیز تمامی دارندگان تجارت کارت که تقاضای صدور مجدد کارت یا دریافت رمز جدید می نمایند می بایست در اولین مراجعه به دستگاه خودپرداز نسبت  تغییر رمز دریافتی اقدام نمایند.
درصورت سرقت و یا مفقود شدن تجارت کارت می توانید حساب کارت خود را از روش های زیر مسدود نمایید:

مرکز ارتباط مشتریان به شماره 1554
تلفنبانک تجارت به شماره 81277
موبایل بانک تجارت
اینترنت بانک تجارت
سامانه درگاه پرداخت اینترنتی
مراجعه به یکی از شعب بانک تجارت

ضبط کارت
دستگاههای ATM در چند حالت زیر امکان ضبط کارت را خواهند داشت:
- ورود اشتباه شماره رمز توسط مشتری (سه بار متوالی)
- انقضای تاریخ اعتبار کارت (در صورت دارا بودن تاریخ اعتبار)
- خرابی کارت
- تعلل مشتری در هنگام برداشتن کارت
- اختلال در بخش کارت خوان دستگاه

باز پس گرفتن کارت
باز پس گرفتن کارت منوط به مراجعه صاحب کارت ظرف مدت 48 ساعت (در یکی از ساعات اداری)، به شعبه ضبط کننده کارت وپس از آن به شعبه صادرکننده کارت ومورد شناسایی قرار گرفتن وی توسط رییس شعبه می باشد.
Prepaid Card
Prepaid Card کارتی است از پیش پرداخت شده، که صرفاً برای مسافرین عازم جمهوری اسلامی ایران طراحی گردیده است.
این کارتها ماهیت اعتباری نداشته و مسافرین عازم ایران با ارائه ارز مورد نظر خود به کارگزاران طرف قرارداد بانک تجارت در خارج از کشور و یا باجه های مستقر در مبادی ورودی کشور ارز محلی کشور متبوع خود را ارائه و معادل ریال را به نرخ رسمی در کارتی به نام Prepaid Card تحویل می گیرند.
کارتهای Prepaid Card ، مسافرین عازم ایران را از حمل پول نقد بی نیاز می نماید. بدین منظور استفاده کنندگان از کارتهای مذکور می توانند وجه نقد ریالی را از طریق دستگاه های ATM (خودپرداز ) منصوبه در سطح کشور دریافت و یا از طریق دستگاه های POS (پایانه فروش)منصوبه در فروشگاه ها نسبت به خرید کالاها و خدمات مورد نیاز خود اقدام نمایند و به هنگام بازگشت، موجودی کارت را تبدیل به ارز مورد نظر خود نمایند.
► تلفن بانک تجارت
خود پردازهای بانک تجارت ◄

بنر
بنر
بنر
بنر