بنر

بنر
مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان بانک ها ابلاغ شد
چهارشنبه ، 24 تیر 1388 ، 15:00

مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان بانک های کشور از سوی وزارت اقتصاد ودارایی تهیه و به کلیه بانک ها ابلاغ شده است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی درخصوص افزایش حقوق بازنشستگان بانکها گفت: من مصوبه مجمع بانکها درخصوص افزایش حداقل حقوق بازنشستگان بانکها را گرفته و ابلاغ کردم.
 "شمس الدین حسینی " در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در خصوص بحث ادغام بانکهاافزود: ما یکسری فعالیتهایی را با دنبال اهداف اقتصادی اجتماعی دنبال می کنیم که مسکن مهر و بنگاههای زودباز ده از جمله آن است.


وی افزود: در گذشته به این ترتیب بود که بانکهای مختلف درگیر این پروژه ها می شدند و اشتغال بانکهای غیر تخصصی زیاد می شد و هم گاهگاهی نظارت دشوار می شد؛ بنابراین به این جمع بندی رسیدیم که فعالیتهای تخصصی را در قالب بانکهای تخصصی انجام دهیم. به طور مثال بانکهایی درخصوص مسکن مهر کار می کنند محدود شود نه ادغام شود؛ لذا موضوع مسکن مهر را بانک مسکن دنبال می کند و بحث بنگاههای زودبازده را بانک ملی و بانک صنعت و معدن و کشاورزی دنبال کردند، ضمن اینکه بحث ادغام بانکها مطرح نبوده بلکه هدف تخصصی عمل کردن بانکها بوده است.


حسینی در پاسخ به این سئوال که آیا از عملکرد خود در کابینه نهم راضی هستید گفت: من احساس می کنم وضعیت اقتصاد کشور به رغم بحران سال 2008 به این سو شرایط مساعدی است.


وزیر اقتصاد در پاسخ به این سئوال آیا فکر می کنید در کابینه بعدی هم حضور داشته باشید گفت: بستگی به تصمیم رئیس جمهور دارد.


وی در پاسخ به این سئوال که آیا خودتان در این باره شایعه ای نشنیده اید گفت: شما شایعه می سازید و ما هم می شنویم. عمدتا خبرهای خوبی شنیده ام که خیر و خوب است.

منبع: خبرگزاری اقتصاد ایران( اکونیوز)

► وقتی ونزوئلا خنجر از پشت می زند!
تخلف در واگذاری سهام یک بانک ◄

 
پابلیکا
بنر
بنر

افراد حاضر

ما 539 مهمان آنلاین داریم