امور خدماتی بانک رفاه

چهارشنبه ، 16 مرداد 1387 ، 14:33
 
بانک رفاه در زمینه امور خدماتی سرویس های زیر را ارائه می دهد:
 
دريافت وجوه قبوض برق از طريق حساب بانكي شما (بصورت غير حضوري)
بر اساس اين طرح تمامي افراد حقيقي و حقوقي مي توانند با معرفي يكي از انواع حسابهاي خود نزد يكي از شعب بانك رفاه و تنظيم قرار داد و تكميل برگ درخواست به بانك اجازه دهند كه بهاي برق مصرفي شان بدون مراجعه به بانك، در مهلت تعيين شده در روي قبض از حساب فوق برداشت و به حساب شركت برق واريز شود.
به منظور جلوگيري از بروز اشتباه و نيز آگاهي مشتريان گرامي جهت اقـدام به موقع و تكميل موجودي، فيش برق مصرفي آنان، قبل از برداشت و نيز ارسال به بانك به محل آنان ارسال خواهد گرديد.
جهت عضويت در اين طرح كافي است مشتريان گرامي با دريافت برگ درخواست از شعب بانك رفاه يا شركت برق منطقه اي و تكميل آن وارائه تصوير آخرين قبض برق به طرح فوق بپيوندند. اقدامات بعدي جهت عضويت توسط شعب بانك و شركت برق منطقه اي صورت مي گيرد.
 
رفاه چک
بانک رفاه با هدف سرعت بخشيدن و سهولت در انتقال نقدينگي، رفاه چک را که جايگزين مطمئن پول نقد مي باشد، طراحي نموده است. پرداخت وجه رفاه چکها توسط بانک تعهد و تضمين شده است.
 
انواع رفاه چکها عبارتند از :
500،000 ريالي  1،000،000 ريالي و 5،000،000 ريال
در صورتي که جزء مشتريان خاص و معتبر بانک رفاه باشيد ميتوانيد با تکميل فرم و امضاء تعهد نامه، از واريز آني وجه چکهاي مسافرتي صادره ساير بانکها به حساب خود، بهره مند شويد.
 
بيدار بانک
با مد نظر داشتن ضرورتهاي کاري و ارائه خدمات ويژه، برخي از شعب بانک رفاه بصورت 24 ساعته (شبانه روزي) فعاليت مينمايند. اسامي شعب بيدار بانک در تهران و شهرستانها عبارتند از:
اصفهان       بيمارستان الزهرا اصفهان
زنجان          بيمارستان امام خميني (ره) زنجان
کرمان         علوم پزشکي کرمان -وليعصر کرمان -بافت
کرمانشاه     طالقاني کرمانشاه-علوم پزشکي کرمانشاه
هرمزگان      شهيد محمدي بندر عباس
همدان        مباشر کاشاني همدان
غرب تهران   بيمارستان قلب تهران- بيمارستان خاتم الانبيا
بوشهر        باجه بيمارستان تامين اجتماعي بوشهر

 حواله
انتقال وجوه شما از يک شعبه به شعبه ديگر داخل همان شهر و يا شهري ديگر توسط بانک به صورت تلفني و يا از طريق دور نگار را حواله مي گويند.ب انک رفاه کليه حواله هاي شما مشتريان گرامي را در اسرع وقت ارسال مي نمايد. حواله هاي شهري بدون دريافت هزينه و کارمزد ارسال مي شود.
 
صندوق اجاره ا ي هوشمند
صندوق اجاره اي هوشمند بانک رفاه ،اولين و پيشرفته ترين نمونه صندوق هاي هوشمند حفاظت شده در کشور است. اين صندوق، محلي امن براي نگهداري داراييهاي با ارزش و کم حجم شماست. جهت استفاده از خدمات صندوق امانات هوشمند بانک رفاه، مي توانيد در تهران و شهرستانها به آدرس هاي زير مراجعه فرماييد:

شعب تهران :
پرديس، مجتمع تجاري گلستان، دو راهي قلهک، دکتر حسابي

شعب شهرستانها:
مرکزي نطنز، عبدالرزاق اصفهان، مرکزي اروميه، نمونه کرج ، شهيد صدوقي کرمان، رسالت بندر عباس، خيام مشهد، کاشاني يزد، 17 شهريور شهر کرد.

 

بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر