بنر

مسکن مهر پردیس ۱۰ متر آب رفت/سند

يكشنبه ، 1 دی 1392 ، 09:35برخی از متقاضیان واحد‌های مسکونی مهر پردیس پس از انعقاد قرارداد متوجه شدند که بنای مفید واحدهای مسکونی آنها ۱۰ متر کاهش یافته است.
فارس: برخی از متقاضیان مسکن مهر پردیس در تماس با خبرگزاری‌ اعلام کردند که پس از انعقاد قرارداد با شرکت تعاونی سازنده مسکن مهر متوجه شدیم که از بنای مفید واحد مسکونی مد نظر 10 متر مربع کم شده است.

اسماعیلی یکی از متقاضیان مسکن مهر پردیس به خبرنگار فارس گفت: ابتدا به ما اعلام شد که متراژ واحد‌های مسکونی پردیس 80 متر مربع است و متقاضی باید 32 میلیون تومان پرداخت کند.

وی افزود: در ابتدای ثبت‌نام که اوایل سال 91 بود، مقرر شد تا اردیبهشت 92 در 5 قسط مبلغ 32 میلیون تومان پرداخت شود، اما سپس اعلام شد چون مسکن مهر گران شده است، برای انتخاب واحد اقدام کنید.

 
اسماعیلی اضافه کرد: وقتی برای انتخاب واحد اقدام کردیم، اعلام شد که واحد‌های مسکونی در 5 طبقه و بالای 100 متر مربع است، به همین دلیل قیمت واحد مسکونی را 10 میلیون تومان گران کردند.

وی گفت: وقتی برای انتخاب واحد مراجعه کردیم در بنری که نصب شده بود، بنای مفید واحد‌های مسکونی 122 متر مربع قید شده بود، اما در زمان انعقاد قرارداد که به تازگی آن را امضاء کرده‌ایم، متوجه شدیم که مساحت و بنای مفید آن 112 متر مربع است.

 

اسماعیلی تاکید کرد: نکته مهم این است که از یک سو بعد از چند ماه، هم 10 میلیون تومان به نرخ اضافه شده است و هم 10 متر از بنای مفید واحد‌های مسکونی کسر شده است.

وی ادامه داد: قرار بود این واحد‌های مسکونی یک سال و نیم بعد از عقد قرارداد، یعنی دی ماه 92 تحویل شود، اما در حال حاضر اعلام می‌شود واحد‌های مسکونی در سال 93 واگذار می‌شود.

به گفته وی، این واحد‌های مسکونی در فاز 8 پردیس قرار دارد.

وی گفت: این در حالی است که در قرآن آمده است،بر عهد و پیمانی که می‌بندید، وفادار و پای‌بند باشید و هرگز کم‌فروشی نکنید که وای بر کم‌فروشان.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

=================

► 40 میلیون کارت اعتباری هک شد
هزینه تفریح پولدارهای ایرانی 35 برابر فقرا ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر