راه اندازی مدیریت امور فروش مستقیم بانک - بیمه بانک سامان

سه شنبه ، 15 فروردين 1391 ، 08:57

 

بانک سامان در راستای گسترش و توسعه فعالیت خود در حوزه خدمات بیمه‌ای در ابتدای سال 91 «مدیریت امور فروش مستقیم بانک - بیمه» را راه‌اندازی کرد.

به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان، این مدیریت از طریق مشاوره و فروش مستقیم محصولات بیمه‌ای به مشتریان خدمات ویژه خود را ارائه خواهد کرد.

مدیریت امور فروش مستقیم بانک - بیمه وظایفی چون مشاوره و فروش محصولات و خدمات بیمه‌ای به مشتریان جدید و قدیم بانک در تمامی شعب بانک، از طریق "مشاوران بانک و بیمه" مستقر در شعب را به عهده دارد. شناسایی مشتریان و الویت‌بندی آنها جهت مراجعه و مذاکره حضوری و توسعه روابط با آنها در حوزه فروش خدمات بیمه‌ای و شناسایی نیازهای بانک مشتریان و ارجاع آنها به واحدهای مرتبط و پیگیری نهایی شدن ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان از دیگر وظایف این مدیریت است.

گفتنی است، مشاوران بانک و بیمه، در زیرمجموعه مدیریت امور فروش مستقیم بانک و بیمه فعالیت می‌کند و از طریق باجه‌ای که در شعب در اختیار آنها قرار خواهد گرفت به فروش محصولات بیمه‌ای خواهند پرداخت.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس 23095102 دفتر مدیریت امور فروش مستقیم بانک – بیمه تماس بگیرند.

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

==================

► گزارش اختصاصی/ بازی هایی که هم آب دارند و هم نان!!
دعوت به همكاري در شركت معتبر پزشكي ◄

بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر