بنر

عرضه‌ سهام بانك ملت در دهه فجر

سه شنبه ، 1 بهمن 1387 ، 12:49

 

رئيس سازمان خصوصي سازي از بررسي وضعيت واگذاري بلوك مخابرات و سهام بانك ملت، در جلسه روز گذشته خبر داد.

دكتر غلامرضا حيدري كردزنگنه ـ رئيس سازمان خصوصي سازي ـ  گفت: روز گذشته جلسه‌اي با حضور مسئولان سازمان خصوصي سازي، سازمان بورس، شركت بورس و مديرعامل شركت مخابرات و بانك ملت برگزار و در خصوص نحوه‌ واگذاري اين دو شركت تصميم گيري شد.

وي افزود: در اين جلسه واگذاري بلوكي مخابرات مورد بررسي قرار گرفته و مقرر شد بلوك مخابرات پس از تصويب در هيات واگذاري در بازار سرمايه عرضه شود. به همين دليل زمان واگذاري بلوك شركت مخابرات هفته آينده در دستور كار هيات واگذاري قرار مي‌گيرد.

وي با بيان اين كه هفته آينده در اين خصوص تصميم گيري مي‌شود تصريح كرد: پيشنهاد سازمان خصوصي سازي براي واگذاري بلوكي مخابرات بيش از50 درصد است ولي تصويب آن به نظر هيات واگذاري بستگي دارد.

وي ادامه داد:‌همچنين در اين جلسه زمان عرضه‌ سهام بانك ملت در بورس بررسي شد و واگذاري آن در دهه‌ فجر به تصويب رسيد.

وي خاطر نشان كرد: ‌در حال حاضر بانك ملت بايد برخي اطلاعات را به بورس داده و اقدامات جزيي و پاياني را در اين زمينه انجام دهد. كه انجام اين مراحل زمان بر نبوده و تا آغاز دهه فجر به پايان مي‌رسد.

كردزنگنه در ادامه از آغاز توزيع فيش 3 نسخه‌اي سهام عدالت در سراسر كشور خبر داد و افزود: از امروز فيش سه نسخه‌اي پرداخت سود سهام عدالت به كليه استانها ارسال شده و از روز 12 بهمن پرداخت سود مشمولين مرحله اول آغاز مي‌شود.

وي با بيان اين كه سود مرحله‌ اول توسط بانك سپه و صادرات در مناطق شهري و بانك كشاورزي و پست بانك در مناطق روستايي پرداخت مي‌شود اعلام كرد: نحوه مراجعه مشمولين مرحله‌ اول براي دريافت سود به تدريج و از طريق ستاد دبيرخانه‌ استاني سهام عدالت اعلام مي شود تا افراد بر اساس حروف الفبا و شماره مخصوص براي دريافت سود خود مراجعه كنند.

وي ياد آور شد: اقدامات لازم براي پرداخت سود مراحل بعدي در دست انجام است.
زنگنه همچنين با بيان اين كه واگذاري‌هاي سازمان خصوصي سازي طبق برنامه در حال انجام است از آگهي شركت مشانير از روز گذشته در جرايد و واگذاري سهام اين شركت در بهمن ماه خبر داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

► حرمت امامزاده را باید متولی آن نگه دارد
این 3 برادر رکورد شهرام جزایری را شکسته اند؟ ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر