بنر

گفتگو بایک دانه درشت اقتصادی حامل دوبسته گوشت سرقتی!

پنجشنبه ، 2 تیر 1390 ، 11:29

 

زنی که ۲ بسته گوشت را از فروشگاهی در غرب تهران دزدیده بود، دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شد.
به گزارش بانکی دات آی آر شامگاه یکشنبه این هفته یکی از کارکنان فروشگاهی در غرب تهران هنگام کنترل مشتریان به زنی که همراه ۲ دختر نوجوان بود، ظنین شد و دقایقی بعد متوجه شد، دختران نوجوان در گوشه ای ایستاده و زن همراه آنها به سمت قفسه مواد پروتئینی می‌رود.

۲ دختر نوجوان به محض دیدن کارمند فروشگاه وحشت کرده و سراسیمه آنجا را ترک کردند. دقایقی بعد ماموران در بازبینی فیلم دوربین مدار بسته فروشگاه مشاهده کردند، زن مشتری که همراه دختران نوجوان بود، با برداشتن ۲ بسته گوشت، آنها را درون کیفش قرار داده و در حال خروج از فروشگاه است.

به این ترتیب موضوع را به همکارانش اطلاع داد و آنها مانع از خروج زن جوان از فروشگاه شدند. ماموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا با حضور در محل زن جوان را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.زن جوان در بازجویی پلیسی عنوان کرد به انگیزه مشکلات مالی و هزینه زندگی ۲ دخترش بسته‌های گوشت را سرقت کرده است.متهم روز گذشته با قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه ۱۳ دادسرای ناحیه ۵ تهران روانه زندان شد.

 

گفت‌وگو با متهم

در این زمینه خبرنگار ما با این زن به گفت‌وگو نشسته است که در پی می‌آید.

چرا از فروشگاه گوشت سرقت کردی؟

۲ سال قبل شوهرم فوت کرد. من ماندم و ۲ دختر نوجوان. در این مدت هزینه زندگی‌ام را به سختی تامین می‌کردم.

چند سال داری؟

۳۵ سال.

سابقه سرقت داری؟

خیر، سرقت از فروشگاه اولین اتهام سرقتم است.

چرا به سرقت رو آوردی؟

به خاطر مشکلات مالی. پولی برای تامین هزینه زندگی‌ام نداشتم. هرجایی که برای پیدا کردن کار می‌رفتم از من ضامن می‌خواستند و وقتی متوجه فوت شوهرم می‌شدند، تقاضای غیراخلاقی از من می‌کردند.اما باور کنید من فقط می‌خواستم با فروش بسته‌های گوشت دزدی، پولی به دست بیاورم و هزینه زندگی ۲ فرزند و مادر سالخورده‌ام را تامین کنم.

حرف آخر

بله، اشتباه کرده‌ام و می‌دانم آخر خط به زندان ختم می‌شود. اما عاجزانه از مسوولان فروشگاه می‌خواهم از خطای من بگذرند و مرا به خاطر ۲ دخترم و تباه نشدن زندگی آنها ببخشند.

این اقدام قانون مدارانه در شرایطی صورت می گیرد که بسیاری از دانه درشت های اقتصادی خوشحال وخندان از دور زدن قانون به زرنگی خود می بالندو احتمالا در محافل خصوصی از شرح فتوحاتشان می گویند.

هیچ انسان عدالت خواهی از مقابله با قانون شکنی حمایت نمی کند اما آنچه مردم می خواهند این است که مسئولان دستگاه قضایی به پرونده های مفسدانی که سالهاست خاک می خورد هم رسیدگی کنند و درس خوبی به متخلفان دانه درشت هم بدهند.

منبع:مصاحبه ازجام جم

خبرهای منتخب بانکی دات آی آر :

*=======================*

► دعوت به همكاري يك شركت توليدي فعال در زمينه بسته بندي
دعوت به همكاري شركتي معتبر جهت همكاري در دفتر تهران به صورت تمام وقت ◄

بنر
بنر
بنر
مطالب مرتبط
بنر
بنر